UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Rauw Alejandro Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Rauw Alejandro Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
95 0

Rauw Alejandro, reggaeton’da şarkılar üreten ünlü bir Porto Rikolu şarkıcı ve söz yazarıdır. 2014 yılından itibaren profesyonel kariyerine devam etmektedir.

Gerçek adı Raul Alejandro Ocasio Ruiz olup, 10 Ocak 1993 doğumludur. Reggaeton’un yanı sıra Latin R&B’de de şarkılar üretmektedir. Sahne adı olarak Rauw Alejandro kullansa da, arkadaşları ve aile üyeleri ona Rauleeto veya El Zorro da derler.

2014’ten beri aktif bir kariyere sahip olmasına rağmen, Rauw Alejandro ilk stüdyo albümünü 2020’de çıkardı. Albümün adı Afrodisiaco idi ve ilk albümünden bir yıl sonra Vice Versa adlı ikinci albümünü çıkardı. Bu albümler dört kez Latin Grammy Ödülleri’ne aday gösterilmesini sağladı ve bunlardan birini kazanmayı başardı. Bir röportajında Chris Brown, Daddy Yankee ve Ricky Martin’in kendisine müzisyen olması için çok ilham verdiğini belirtti.

Boyu:172 Cm
Kilosu:71 Kg
Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı):104-84-35 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

Rauw Alejandro San Juan’da doğdu. Ebeveynlerinin ikisi de müzisyendi. 2014 yılında müziğini SoundCloud’a yüklemeye başladı ve 2 yıl sonra Punto de Equilibrio adlı ilk mixtape’ini çıkardı. 6-20 yaşları arasında futbol oynadı. Ancak 20 yaşında geçirdiği sakatlık nedeniyle futbolu bırakmak zorunda kaldı.

Rauw Alejandro Boyu

Boy: 172 Cm

Rauw Alejandro Kilosu

Kilo: 71 Kg

Rauw Alejandro Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Rauw Alejandro Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı): 104-84-35 Cm

Başlık Resim Lisansı: https://www.youtube.com/channel/UCdUV-jm2LsBcLy9In7FB8AQ Bonchevip & World Latin Star Video, CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir