UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Madonna Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Madonna Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
71 0

Madonna, 1979’dan beri aktif kariyerini sürdüren ikonik bir Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve aktris. Aşağıda, Madonna’nın boyu, kilosu, göz rengi, vücut ölçüleri, kariyeri ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz!

Tam adı Madonna Louise Ciccone’dur ve dünyada ikonik bir pop sanatçısıdır. Genel olarak Pop’un Kraliçesi olarak kabul edilir. Madonna, bir şarkıcı olmasının yanı sıra harika bir dansçı, plak yapımcısı, yazar, iş kadını ve yönetmen. Kariyerinde oldukça başarılıdır ve dünyanın en başarılı sanatçılarından biridir. 40 yıllık kariyerine rağmen bugün bile dünyanın dört bir yanında milyonlarca hayranı var.

Modern dans kariyerine başlamak için 1978’de New York’a taşındı. Madonna geçimini sağlamak için bazı gruplara katıldı. 1983 yılında ilk stüdyo albümü Madonna’yı çıkardı. Ertesi yıl Virgin adlı ikinci stüdyo albümünü çıkardı. 1986’da True Blue’yu ve 1990’da The Immaculate Collection’ı çıkardı. Tüm albümleri büyük bir başarı yakaladı. Ayrıca 1998 yılında çıkardığı Rays of Light adlı albümü ile Grammy Ödülü’nü kazanmıştır.

Boyu:164 Cm
Kilosu:90-68-90
Göz Rengi:Mavi
Vücut Ölçüleri:90-68-90 Cm

2005 yılında Confessions on a Dance Floor adlı albümüyle ikinci Grammy Ödülü’nü kazandı. Bugüne kadar dünyada 300 milyondan fazla plak satmayı başaran Madonna, en çok satan kadın sanatçı unvanını elinde tutuyor. Başarıları bunlarla sınırlı değil, kariyeri boyunca sayısız rekor kırdı ki, bunlardan bahsedersek biyografimizi bitiremeyiz. Şarkı söylemenin yanı sıra çeşitli önemli yapımlarda yer almış başarılı bir oyuncudur.

chrisweger (https://www.flickr.com/photos/chrisweger/23051472299/), CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Madonna’nın vücut ölçüleri 90-68-90 Cm’dir. İkonik bir güzelliği var. Doğal saç rengi esmer olmasına rağmen saçlarını sarıya boyamayı tercih ediyor ve Madonna’nın göz rengi mavi. Ek olarak, Madonna’nın boyu 164 Cm ve Madonna’nın kilosu 54 kilogramdır. Michigan’da doğdu ve annesiyle aynı adı taşıyor. Bu nedenle aile üyeleri ona sık sık küçük Nonnie derler.

Madonna hayatında iki kez evlendi. İlk olarak 1985 yılında oyuncu olan Sean Penn ile evlendi ve çift dört yıl sonra 1989 yılında boşandı. Daha sonra 2000 yılında Guy Ritchie ile evlendi ve çift 2008 yılında boşandı. Bugün itibariyle Madonna’nın toplam altı çocuğu var.

Madonna Boyu

Boy: 164 Cm

Madonna Kilosu

Kilo: 54 Kg

Madonna Göz Rengi

Göz Rengi: Yeşil

Madonna Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 90-68-90 Cm

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir