UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Lil Pump Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Lil Pump Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
78 0

Lil Pump, Pump Hefner, Jetski ve Pump olarak da bilinen Amerikalı bir rapçidir. 2015 yılından beri aktif bir kariyere sahip olan sanatçı, Gucci Gang single’ı ile büyük beğeni topladı.

Gerçek adı Gazzy Garcia olup, 17 Ağustos 2000 doğumludur. Kariyerini SoundCloud’a yüklediği parçalara borçlu olan ünlü rapçilerinden biridir. Bunun yanı sıra Lil Pump sosyal medyada bu hiperaktif kişiliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. 2017’de Single’ı Gucci Gang’ı çıkardığında büyük bir beğeni topladı. Şarkı, Billboard Hot 100’de üçüncü sırada yer aldı. Ayrıca, Amerika Kayıt Endüstrisi Birliği RIAA tarafından beş kez platin aldı.

Boyu:170 Cm
Kilosu:65 Kg
Göz Rengi:Koyu Kahverengi
Vücut Ölçüleri(Göğüs, Bel, Pazı):99-84-33 Cm
Julio Enriquez from Denver,CO, USA, CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

Bu single, Lil Pump adlı ilk albümünün şarkılarından biriydi ve aynı yıl piyasaya çıktı. Albüm ayrıca Amerika Birleşik Devletleri Billboard 200 listesinde üçüncü sırada yer aldı. 2019’da ikinci albümü Harverd Dropout’u çıkardı ve listelerde yedinci sıraya yükselmeyi başardı. İki albüm arasında Lil Pump bazı popüler ve başarılı single’lar çıkardı. Ayrıca Lil Wayne ve Kanye West ile birlikte çalışma fırsatı yakaladı. Buna ek olarak, Deadpool 2 için Welcome to the Party film müziğini kaydetti. 2021’de No Name adlı üçüncü albümünü çıkardı ve dördüncü albümü Lil Pump 2’yi çıkarmayı planlıyor.

Lil Pump Miami’de doğdu ve ailesi o daha 6 yaşındayken boşandı. Lil Pump da özel hayatı hakkında konuşmaktan hoşlanmaz. Aktif bir sosyal medya kullanıcısı ve 2022 yılında babasını kaybettiğini duyurdu. Bunun yanı sıra okuma güçlüğü çekmesine neden olan disleksi hastası olduğunu da paylaştı.

Lil Pump Boyu

Boy: 170 Cm

Lil Pump Kilosu

Kilo: 65 Kg

Lil Pump Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Lil Pump Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 99-84-33 Cm

Başlık Resim Lisansı: Icebox (https://www.youtube.com/watch?v=AmJtYGt9Ie4), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir