UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Post Malone Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Post Malone Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
66 0

Post Malone, ünlü bir Amerikalı rapçi, plak yapımcısı, şarkıcı ve söz yazarıdır. Aşağıda, Post Malone’un vücut ölçüleri, kariyeri, göz rengi, boyu, kilosu ve daha fazlası hakkında daha fazlasını bulacaksınız! Gerçek adı Austin Richard Post olup, 4 Temmuz 1995 doğumludur. Profesyonel kariyerine de 2011 yılında başlamıştır.

2015 yılında White Iverson adlı ilk single’ını çıkardığında atılım yaptı. Şarkı müzik listelerinde 14. sırada yer aldı ve bu şarkıyla büyük bir plak yapımcısıyla sözleşme imzaladı. Ertesi yıl Stoney adlı ilk albümünü çıkardı. Albümdeki single’ı Congratulations müzik listelerinde bir numaraya yükseldi ve 77 hafta bir numarada kalarak rekor kırdı. 2018 yılında, yine listelerde bir numara olan Beerbongs & Bentleys adlı ikinci albümünü çıkardı.

2019 yılında üçüncü albümü Hollywood’s Bleeding’i çıkardı ve yine listelerde bir numara oldu. 2022 yılında Twelve Carat Toothache adlı dördüncü albümünü çıkardı. Post Malone bugüne kadar dünyada 80 milyondan fazla plak satmayı başardı ve birçok önemli ödül kazandı.

Boyu:184 Cm
Kilosu:85Kg
Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı):104-89-35 Cm
Göz Rengi:Mavi

Post Malone’nin vücut ölçüleri 104-89-35 Cm’dir. Post Malone’un göz rengi mavi. Ek olarak, Post Malone’nin boyu 184 Cm ve Post Malone’nin kilosu 85 kilogramdır. New York’ta doğdu. Babasının DJ olması sebebiyle çok küçük yaşlarda müziğe ilgi duymaya başladı. Çocukluğu boyunca sık sık rock, hip-hop ve country türlerindeki şarkılar dinledi.

Cosmopolitan UK (https://www.youtube.com/watch?v=Z6S9PA7EpV8), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

2015 yılında Ashlen Diaz ile çıkmaya başladı ancak çift 2018’de ayrıldı. 2022’de kız arkadaşından ilk çocuğunu beklediğini açıkladı. Bu açıklamadan birkaç ay sonra da bir kızı olduğunu söyledi. Ancak kızının ve kız arkadaşının adını bir sır olarak saklıyor ve dikkatleri üzerlerine çekmek istemiyor.

Post Malone Boyu

Boy: 184 Cm

Post Malone Kilosu

Kilo: 85 Kg

Post Malone Göz Rengi

Göz Rengi: Mavi

Post Malone Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı): 104-89-35 Cm

Başlık Resim Lisansı: Tore Sætre, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir