UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fenomen
  4. »
  5. Maria Becerra Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Maria Becerra Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
101 0

Maria Becerra ünlü bir Arjantinli YouTuber ve şarkıcıdır. YouTube videolarıyla büyük beğeni topladı ve ardından şarkıcılık alanında kariyer yapmaya başladı.

Tam adı Maria de Los Angeles Becerra’dır ve 12 Şubat 2000’de doğmuştur. Hepimiz onu YouTube’da paylaştığı videolarından tanımaya başladık. Bu günlerde, Arjantin’deki kentsel pop hareketinin önde gelen sesi olarak tanınmaktadır. Ülkesinde sosyal medya platformlarında çok tanınsa da nispeten yeni bir şarkıcıdır.

Maria Becerra, 12 yaşından itibaren sosyal medya içeriği oluşturmaya başladı. İlk olarak, Facebook hesabına videolar yüklüyordu. 2015’te Facebook’ta yayınladığı parodi viral oldu. Beş dakika uzunluğundaki bu video, yalnızca birkaç saat içinde bir milyondan fazla kişi tarafından görüntülenmeyi başardı. Bu önemli başarının ardından Maria Becerra kendi YouTube kanalını açmaya karar verdi. Kanalında dans dersleri, vlog’lar ve şarkılar paylaştı.

Boyu:155 Cm
Kilosu:47 Kg
Vücut Ölçüleri:81-57-84 Cm
Göz Rengi:Yeşil

Maria Becerra, 2020 ve 2021’de birkaç single çıkardı. Bunların arasında en dikkat çekici olanlardan biri, Arjantin müzik listeleri Hot 100’de bir numara olan Ademas de Mi (Remix). Bu şarkı aynı zamanda Maria Becerra’nın sıralamadan yer alan ilk şarkısı oldu. Genel olarak, Maria Becerra kadınların güçlenmesi, şehvet ve aşk hakkında şarkı söylüyor. Ayrıca salsa, R&B, hip-hop, reggaeton ve trap türlerinde de şarkı söylüyor.

Maria Becerra, MTV News ile yaptığı röportajlardan birinde biseksüel olduğunu açıkladı. Buna ek olarak, uzun yıllar vegan bir yaşam tarzını benimsediğini de açıkladı. Çocukluğu boyunca annesi, Maria Becerra için büyük bir ilham kaynağı oldu. Maria Becerra’yı müzik sektöründe daha uzun yıllar göreceğiz gibi görünüyor.

Maria Becerra Boyu

Boy: 155 Cm

Maria Becerra Kilosu

Kilo: 47 Kg

Maria Becerra Göz Rengi

Göz Rengi: Yeşil

Maria Becerra Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 81-57-84 Cm

Dana Campanello (https://vimeo.com/685455779), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisans: Dana Campanello (https://vimeo.com/685455779), CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir