UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Latto Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Latto Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
116 0

Mulatto, yakın zamanda sahne adını Latto olarak değiştiren Amerikalı kadın rapçidir. 2016’dan beri müzik yapıyor ve rap yapmanın yanı sıra şarkı da söylüyor.

Gerçek adı Alyssa Michelle Stephens ve 22 Aralık 1998 doğumlu. Eskiden Mulatto olarak biliniyordu ama son zamanlarda sahne adı olarak Latto kullanmaya başladı. Ününün çoğunu Amerikalı rapçi Jermaine Dupri’nin yapımcılığını üstlendiği bir realite televizyon dizisi olan The Rap Game’e borçludur.

2020 yılında Gucci Mane ile birlikte yer aldığı ikinci single’ı Muwop’u çıkardı. Zaten ünlü olmasına rağmen ikinci stüdyo albümü 777 ile büyük beğeni topladı. Bu albümdeki single’ı Big Energy büyük bir hit oldu ve Billboard Hot 100’de üç numara oldu.

Boyu:167 Cm
Kilosu:57 Kg
Göz Rengi:Koyu Kahverengi
Vücut Ölçüleri92-61-92 Cm

Latto, hip-hop, trap, pop rap ve güney hip-hop türlerinde müzik üretiyor. Columbus, Ohio’da doğdu ve çocukluğunu burada geçirdi. Annesi beyaz, babası siyah. Latto, henüz on yaşındayken rapçi olmaya karar verdi.

Latto, müzikteki başarısının ardından yatırımlara da başladı. İlk mağazasını büyüdüğü Georgia 2017’de açtı. 2019 yılında tutuklanması nedeniyle haberlerin gündemine oturdu. Ancak kısa süre sonra hırsızlıktan aranan başka bir kadınla karıştırıldığı anlaşıldı. Serbest bırakıldıktan sonra, masumiyetini ve bu olay nedeniyle polise karşı duyduğu kırgınlığı anlatan F*ck Rice Street şarkısını yayınladı.

Latto Boyu

Boy: 167 Cm

Latto Kilosu

Kilo: 57 Kg

Latto Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Latto Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 92-61-92 Cm

HOTSPOTATL (https://www.youtube.com/watch?v=mWsjMGt_j90&ab_channel=HOTSPOTATL), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisansı: HOTSPOTATL (https://www.youtube.com/watch?v=3ZgAHayrECg), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir