UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Sandara Park Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Sandara Park Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
102 0

Sandara Park, aynı zamanda bir aktris ve televizyon sunucusu olarak kariyer peşinde koşan en ünlü Güney Koreli şarkıcılardan biridir. 2004 yılında Filipinler’de Start Circle Quest’e yarışmacı olarak katıldığında keşfedildi.

Sandara Park 12 Kasım 1984 doğumludur ve sahne adı olan Dara olarak bilinir. Filipinler’deki Start Circle Quest adlı yetenek yarışmasının eski bir yarışmacısıdır. Üç yıl boyunca Filipinler’de yaşamaya devam etti ve 2007’de ülkesi Güney Kore’ye döndü.

Boyu:162 Cm
Kilosu:44 Kg
Vücut Ölçüleri:81-61-84 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

Güney Kore’ye dönüdkten sonra iki yıl projeler konusunda sessiz kaldı. Daha sonra Sandara Park, 2NE1 üyelerinden biri olarak Güney Kore’de çıkış yaptı. Grup, K-Pop grubuydu ve ilk çıkış albümüyle inanılmaz bir başarı elde etti. Tüm zamanların en çok satan kız grubu oldu ama grup 2016’da dağıldı.

Halen hem Güney Kore’de hem de Filipinler’de en popüler sanatçılardan biridir. 2004-2007 yılları arasında Bcuz of U dahil olmak üzere çeşitli Filipin filmlerinde rol aldı. Filmdeki rolüyle En İyi Yeni Kadın Oyuncu Ödülü’nü aldı.

Sandara Park Güney Kore’de doğdu. İsminin anlamı Korece’de bilge ve akıllı anlamına gelir. Bir erkek kardeşi ve bir kız kardeşi var. Sandara Park, Korece, Japonca, Çince, Tagalogca ve İngilizce’yi akıcı bir şekilde konuşabilmektedir. Özel hayatını bir sır olarak saklıyor ve bu konuda pek konuşmaktan hoşlanmıyor.

Sandara Park Boyu

Boy: 162 Cm

Sandara Park Kilosu

Kilo: 44 Kg

Sandara Park Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Sandara Park Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 81-61-84 Cm

D Ace (https://portgusdace.tistory.com/1998), CC BY 4.0, via Wikimedia Commons

Marie Claire Korea (https://www.youtube.com/watch?v=5BbNqi0jdYc&ab_channel=MarieClaireKorea), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir