UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Model
  4. »
  5. Kylie Jenner Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Kylie Jenner Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
198 0

Kylie Jenner, ünlü bir Amerikan medya kişiliği, modeli ve iş kadınıdır. Tam adı Kylie Kristen Jenner ve tıpkı üvey kardeşi gibi ününün çoğunu Keeping Up with the Kardashians adlı diziye borçlu. Dizi 2007’de başladı ve bugünlerde hala televizyonda. Biyolojik kız kardeşi Kendall ile birlikte on dört yaşında modellik yapmaya başladı. Aynı yıl kardeşler kendi markaları olan Kendall & Kyle’ı piyasaya sürdüler. Bir yıl sonra Kylie, Kylie Lip Kits adlı ilk işini kurdu ancak sonraki yıl şirketinin adını Kylie Cosmetics olarak değiştirdi.

2019 yılında Kylie Jenner, henüz 21 yaşındayken dünyanın en genç milyarderi oldu. Forbes listesinde yer aldı. Kylie, gençlik yıllarında Sierra Canyon School’daki amigo kız takımının bir üyesiydi. Ancak ailesi, modellik kariyerine odaklanabilmesi için onu okuldan almaya ve evde eğitim vermeye karar verdi.

Boyu:168 Cm
Kilosu:63 Kg
Göz Rengi:Kahverengi
Vücut Ölçüleri:97-64-94 Cm

Kylie Jenner, kariyeri boyunca Fragrance Foundation Awards, Streamy Awards, WWD Beauty Inc. Awards ve Capricho Awards dahil olmak üzere farklı kategorilerde yedi ödül kazandı. Ayrıca Ocean’ın 8 filminde de rol aldı. Jenner ayrıca Cardi B’den WAP, Arianna Grande’den Stuck with U, Travis Scott’tan Stop Trying to Be Good ve Tyga’dan Feel Me gibi birçok müzik videosunda yer aldı. Tyga ve Kylie Jenner’ın uzun yıllardır bir ilişkisi vardı ve Tyga’nın şarkılarında yer aldı. Ayrıca Kourtney ve Khloé Take Miami, Kourtney ve Khloé Take the Hamptons, Kingin’ with Tyga, Justin Bieber: Seasons and Life of Kylie gibi birçok televizyon programında yer aldı.

Kylie Jenner Boyu

Boy: 168 Cm

Kylie Jenner Kilosu

Kilo: 63 Kg

Kylie Jenner Göz Rengi

Göz Rengi: Kahverengi

Kylie Jenner Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 97-64-94 Cm

Condé Nast (through Vogue Taiwan), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisansı: Hayu, CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir