UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Eminem Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Eminem Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
144 0

Eminem, 1988’den beri rap yapan Amerikalı bir rapçi ve plak yapımcısıdır. Dünyanın en iyi rapçisi olarak kabul edilir.

Gerçek adı Marshall Bruce Matters III ve 17 Ekim 1972’de doğdu. Hip-hop müziğini Amerika Birleşik Devletleri’nde popüler hale getirmesiyle tanınır ve çoğu insan onun tüm zamanların en iyi rapçisi olduğuna inanır. 1999 yılında Dr. Dre’nin şarkısında yer alarak uluslararası tanınırlık kazandı ve The Slim Shady LP’sini çıkardı. 1999’dan itibaren çıkardığı diğer tüm albümleri dünya çapında hit oldu. 2000 yılında The Marshall Mathers LP’yi çıkardı ve 2002’de The Eminem Show’u çıkardı. 2004 yılında dördüncü albümü Encore’u çıkardı.

Eminem, rap yapmanın yanı sıra söz yazarı, plak yöneticisi, plak yapımcısı ve aktördür. 2002 yılında Eminem sinema sektörüne de adım attı. Hayatı olan gerçek bir hikayeye dayanan bir müzikal drama filmi olan 8 Mil’in yapımcılığını üstlendi. Bugün hala dünyanın en başarılı sanatçılarından biri ve birçok ünlü rapçiye ilham kaynağı oldu.

Boyu:173 Cm
Kilosu:71 Kg
Göz Rengi:Mavi
Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı):109-86-38 Cm

Eminem Missouri’de doğdu, doğumu yaklaşık 73 saat sürdü ve annesi neredeyse ölecekti. Babasını tanıma şansı hiç olmadı. Eminem, çocukluğunda Missouri ve Detroit arasında yaşıyor ve genellikle aile üyeleriyle birlikte yaşıyordu. Annesinin maddi sıkıntılarından dolayı sıkıntılı bir çocukluk geçirmiştir.

Eminem, Kimberly Anne Scott ile iki kez evlendi. Eminem 15 yaşındayken Kimberly Anne Schott evden kaçtı ve onunla yaşamaya başladı. Çift 1999 yılında evlendi ancak 2 yıl sonra boşandı. Daha sonra 2006’da çift yeniden evlendi ancak Eminem sadece dört ayda boşanma davası açtı. İlişkilerinden bir kızları var. Eminem, kızına çok ilgi gösteriyor ve kızının çocukluğunda onunla da şarkılar kaydetti.

Eminem Boyu

Boy: 173 Cm

Eminem Kilosu

Kilo: 71 Kg

Eminem Göz Rengi

Göz Rengi: Mavi

Eminem Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri(Göğüs, bel, pazı): 109-86-38 Cm

DoD News Features, Public domain, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir