UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Kendrick Lamar Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Kendrick Lamar Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
133 0

Kendrick Lamar, harika sözleriyle sektörde devrim yaratan efsanevi bir Amerikalı rapçi ve söz yazarıdır. 2003 yılından beri aktif bir kariyere sahiptir ve mütevazi kişiliği ile tanınmaktadır.

Tam adı Kendrick Lamar Duckworth ve 17 Haziran 1987’de doğdu. Son yılların en etkili hip hop sanatçılarından biridir. 2003 yılında müzik kariyerine odaklanmaya başladı. 2009’da Schoolboy Q, Jay Rock ve Ab-Soul ile Black Hippy grubunu kurdu.

2012 yılında Good Kid, M.A.A.D City adlı ilk albümünü çıkardı. Bu albüm, dünyada büyük bir ün kazanmasına yardımcı oldu. 2015 yılında listelerde bir numara olan To Pimp a Butter Fly adlı üçüncü albümünü çıkardı. Aynı yıl Bad Blood adlı single’ını çıkardı ve listelerde bir numara oldu.

Boyu:168 Cm
Kilosu:67 Kg
Göz Rengi:Koyu Kahverengi
Vücut Ölçüleri(Göğüs, Bel, Pazı):106-86-36 Cm

Kendrick Lamar, kariyeri boyunca yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde 70 milyondan fazla plak sattı. Ayrıca çok sayıda ödül kazandı ve 14 kez Grammy Ödülleri’ne aday gösterildi.

hds (https://www.flickr.com/photos/hdsjulian/9498447594/) , CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

Kendrick Lamar California, Compton’da doğdu ve ailesi Chicago’luydu. Hiçbir çeteye katılmadı ama çete üyeleriyle birlikte büyüdü. Hatta babası ve en yakın arkadaşı bile çete üyesiydi. Refah içinde büyüdü.

Lisedeyken güzellik uzmanı Whitney Alford ile tanıştı. 2015 yılında çift nişanlandıklarını açıkladı. Çiftin bu ilişkilerinden biri kız biri erkek iki çocuğu bulunuyor. Yeteneği ve şöhreti dahil sahip olduğu her şeyi Allah’a borçlu olduğunu her zaman ifade eder.

Kendrick Lamar Boyu

Boy: 168 Cm

Kendrick Lamar Kilosu

Kilo: 67 Kg

Kendrick Lamar Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Kendrick Lamar Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri(Göğüs, Bel, Pazı): 106-86-36 Cm

Başlık Resim Lisans: Fuzheado, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir