UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Belinda Peregrin Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Belinda Peregrin Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
95 0

Belinda Peregrin ünlü İspanyol ve Meksikalı şarkıcı, oyuncu ve söz yazarıdır. 2000 yılından itibaren profesyonel kariyerine devam etmektedir.

Tam adı Belinda Peregrin Schüll olup, 15 Ağustos 1989 doğumludur. Belinda olarak da bilinir ve sahne adı olarak ilk adını kullanır. Profesyonel kariyerine, çocukluğunun büyük bir kısmını geçirdiği Meksika’da çocuk oyuncu olarak başladı. Profesyonel kariyerine başladığında henüz 10 yaşında olan Belinda Peregrin, 2000 yılında bir çocuk televizyon programı olan telenovela Amigos x siempre’de rol aldı.

Ertesi yıl Aventuras en el tiempo’da yer aldı ve bundan bir yıl sonra Complices Al Rescate’de oynadı. Oyunculuk kariyerindeki başarı ve tanınırlığın tadını çıkardıktan sonra 2003 yılında Belinda adlı ilk albümünü çıkardı. Bu, yaşına göre büyük bir başarıydı ve dünyada 1 milyondan fazla kopya satmayı başardı. İlk albümü Vivir ve Lo Siento’dan iki single oldukça popüler oldu.

Boyu:167 Cm
Kilosu:55 Kg
Vücut Ölçüleri:84-59-86 Cm
Göz RengiMavi

2006 yılında Utopia adlı ikinci albümünü çıkardı ve iki kez Latin Grammy Ödülleri’ne aday gösterildi. Bu albümdeki üç single’ı da müzik listelerinde ilk ona girdi.

Belinda Peregrin Madrid, İspanya’da doğdu. Ebeveynlerinin ikisi de İspanyol olmasına rağmen, 4 yaşındayken Meksika, Mexico City’ye taşınmaya karar verdiler ve Meksika’da büyüdü. Zengin bir ailede büyüdü ve babasının Avrupa’da farklı şirketleri vardı.

Belinda Peregrin bugün hala Meksika’da yaşıyor ve özel hayatı hakkında çok fazla ayrıntı paylaşmaktan kaçınıyor. 2020 yılında Christian Nodal ile çıkmaya başladığını biliyoruz. Çift, birlikte La Voz üzerinde çalışırken tanıştı. İlişkilerinden bir yıl sonra, Barselona’dayken bir restoranda nişanlandılar. Ancak 2022’de Belinda Peregrin artık birlikte olmadıklarını açıkladı.

Belinda Peregrin Boyu

Boy: 167 Cm

Belinda Peregrin Kilosu

Kilo: 55 Kg

Belinda Peregrin Göz Rengi

Göz Rengi: Mavi

Belinda Peregrin Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 84-59-86 Cm

Axioma Films (https://vimeo.com/617323267), CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisans: Axioma Films (https://vimeo.com/617323267), CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir