UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyuncu
  4. »
  5. Davika Hoorne Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Davika Hoorne Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
74 0

Davika Hoorne, dünyanın en ünlü Taylandlı aktris, şarkıcı ve modelidir. İlk çıkışını 2010 yılında yaptı ve o zamandan beri başarılı kariyerinin tadını çıkarıyor.

16 Mayıs 1992’de doğdu ve oyunculuğa 2010 yılında Ngao Kammatep’te oynayarak başladı. Bu televizyon dizisiydi ve başrolü canlandırdı. Daha sonra çeşitli film yapımlarında rol almaya başlaması ülkedeki tanınırlığını artırmasına yardımcı oldu.

Pee Mak’ta başrol karakterlerinden birini canlandırdı ve bu filmdeki performansıyla uluslararası ün de kazanmasına yardımcı olmuştur. Ayrıca bu yapım, Tayland’da tarihindeki en çok hasılat yapan film oldu.

Boyu:175 Cm
Kilosu:52 Kg
Vücut Ölçüleri:81-59-86 Cm
Göz Rengi:Siyah

2017’de New York Moda Haftası’nda da podyumda yürüdü. Michael Kors için çalıştı ve dünyanın önde gelen makyaj markası L’Oreal’ın sözcüsü oldu. 2018’de Paris Moda Haftası sırasında L’Oreal için de podyumda yürüdü. Bir yıl sonra Milano Moda Haftası’nda Dolce & Gabbana için de podyumda yürüdü. Bu moda haftasında, Vogue tarafından Milano Moda Haftası’nın En İlgi Çekici Yeni Oyuncusu seçildi.

Davika Hoorne, 1992 yılında Tayland’da doğdu. Annesi Taylandlı, babası ise Belçikalıydı. 10 yaşındayken anne ve babası ayrılmaya karar verdi ve ardından annesi ve teyzesiyle yaşamaya başladı.

2018’in başında Chantavit Dhanasevi ile tanıştı. Çift, aynı yıl çıkmaya başladı ve o zamandan beri mutlu bir şekilde ilişkilerine devam ediyorlar. Özel hayatları hakkında konuşmaktan hoşlanmasalar da kameraların önünde birbirlerine aşklarını göstermekten çekinmiyorlar. Davika Hoorne, kariyeri boyunca altı filmde ve on sekiz TV dizisinde oynadı.

Davika Hoorne Boyu

Boy: 175 Cm

Davika Hoorne Kilosu

Kilo: 52 Kg

Davika Hoorne Göz Rengi

Göz Rengi: Siyah

Davika Hoorne Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 81-59-86 Cm

Sry85, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons.

Başlık Resim Lisansı: Sry85, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons. Cropped.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir