UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Pharrell Williams Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Pharrell Williams Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
71 0

Pharrell Williams, başarılı bir Amerikan plak yapımcısı, rapçi ve şarkıcıdır. 1990’dan beri aktif bir kariyer peşinde ve Snoop Dogg’un seslendirdiği Beautiful şarkısıyla uluslararası ün kazandı.

Tam adı Pharrell Lanscilo Williams’tır ve 5 Nisan 1973’te doğmuştur. Onu 1990’ların başında Chad Hugo ile birlikte oluşturduğu Neptunes’un bir üyesi olarak hatırlıyor olabilirsiniz. Kariyerine mütevazı bir başlangıç yaptı ve 1999 yılında grubu N.E.R.D.’nin solisti oldu. Popüler parçaları, albümleri ve single’larının yanı sıra, zamanımızın başarılı bir müzik yapımcısı olarak da bilinir.

Kariyeri boyunca sadece iki stüdyo albümü ve iki EP yayınladı. Buna ek olarak, bir mixtape ve 21 single yayınladı. Michael Jackson, Rakim, Q-Tip, Donny Hathaway ve Marvin Gaye dinleyerek büyüdü. Bu sanatçılardan önemli ölçüde ilham aldığını belirtti.

Boyu:175 Cm
Kilosu:67 Kg
Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı):102-84-36 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

Virginia’da doğdu ve iki erkek kardeşi vardı. Ebeveynleri bir öğretmen ve tamircidir ve ataları 1832’de Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındı. Pharrell Williams, 2013 yılında moda tasarımcısı ve model Helen Lasichanh ile evlendi. Çift zaten uzun süredir birlikteydi. Hatta ilk çocukları 2008’de dünyaya geldi. 2017’de çiftin üçüzleri oldu. Star Trek, en sevdiği bilim kurgu dizisidir. Aynı zamanda kaykay sporuyla da ilgileniyor.

Pharrell Williams Boyu

Boy: 175 Cm

Pharrell Williams Kilosu

Kilo: 67 Kg

Pharrell Williams Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Pharrell Williams Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı): 102-84-36 Cm

kallerna, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisansı: Shawn Ahmed (https://www.flickr.com/photos/thebullpen/14005929132/) , CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir