UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fenomen
  4. »
  5. Madison Beer Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Madison Beer Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
172 0

Tam adı Madison Elle Beer olan Madison Beer, Amerikalı şarkıcı ve söz yazarıdır. Aynı zamanda önemli bir sosyal medya fenomeni. 5 Mart 1999’da doğdu. Sosyal medya kariyerine 2012’de YouTube’da cover’lar yayınlayarak başladı. Justin Bieber, ilk videolarından bir yıl sonra coverlarını hesabında paylaştı ve bir gecede çok ünlü oldu. İlk single’ı Melodies’i 2013’te çıkardı. Pek çok hayran bilmiyor ama henüz 4 yaşındayken Child Magazine’de yer aldı.

Single’larının yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri’nde 65. sırada yer alan bir stüdyo albümü de yayınladı. 2012’de Justin Bieber’ın tweet’iyle ünlense de 2018’de As She Pleases Tour ile izleyici kitlesini büyütmeyi başardı. Yaptığı açıklamaya göre kendisine ilham veren bazı ünlü sanatçılar arasında Daft Punk, Ariana Grande ve Lana Del Ray yer alıyor. Üstelik 2020’de TikTok’ta canlı yayındayken biseksüel olduğunu da beyan etmişti.

Boyu:166 Cm
Kilosu:53 Kg
Göz Rengi:Ela
Vücut Ölçüleri:87-60-90 Cm

Başarılı kariyerine rağmen Madison Beer şimdilik sadece iki ödül kazanmayı başardı. 2019’da 11. Shorty Ödüllerini ve 2012’de Game Audio Network Guild Awards’ı kazandı. Society, sosyal medya etkisinin hayatında yarattığı sorunlardan şikayet ettiği şarkılarından biridir. Hayatında bazı akıl sağlığı sorunları yaşadığını belirtmekte fayda var. Bu şarkıda sosyal medya ve benzeri platformların kötüye kullanılmasını eleştiriyor.

Madison Beer Boyu

Boy: 166 Cm

Madison Beer Kilosu

Kilo: 53 Kg

Madison Beer Göz Rengi

Göz Rengi: Ela

Madison Beer Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 87-60-90 Cm

Justin Higuchi from Los Angeles, CA, USA, CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir