UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyuncu
  4. »
  5. Valentina Zenere Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Valentina Zenere Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
115 0

Valentina Zenere, Disney Channels programlarında rol aldıktan sonra popüler olan Arjantinli bir aktris. Aynı zamanda bir şarkıcı ve model ve 2010’dan beri kariyerine devam etmekte.

15 Ocak 1997’de doğdu ve Soy Luna ve Juacas’taki rolleriyle ünlendi. Oyunculuğa ilk kez 2010 yılında Alai Inchausti’yi oynadığı Casi Angeles ile başladı. Bir yıl sonra Los Unicos’ta Jessica Cervantes olarak da rol aldı. Buna ek olarak, 2013-2014 yılları arasında yayınlanan Aliados dizisinde Mara Ulloa’yı canlandırdı. Ancak bu rollerin hiçbiri onun büyük bir üne veya tanınmaya sahip olmasına yardımcı olmadı.

Soy Luna için seçmelere katılıp kabul edildiğinde kariyer için büyük bir başarıydı. Soy Luna bir Disney Channel dizisiydi ve Valentina Zenere dizide Ambar Smith’i canlandırdı. Dizideki rolü ve performansı, büyük bir ün kazanmasına yardımcı oldu. Dizi 2016-2018 yılları arasında yayınlandı. Diğer Disney Channels aktrislerinin çoğu gibi müzikle de ilgileniyor ve 2016’dan itibaren şarkılar çıkarmaya başladı.

Boyu:164 Cm
Kilosu:53 Kg
Vücut Ölçüleri:84-59-86 Cm
Göz Rengi:Mavi

Müzikle ilgilenmesine rağmen henüz herhangi bir stüdyo albümü çıkarmadı. Öte yandan toplamda 19 single çıkardı ve bunların neredeyse tamamı Disney Channel yapımlarında kullanılıyor ama ağırlıklı olarak Soy Luna dizisinde kullanılıyor.

Valentina Zenere Buenos Aires’te doğdu ve çocukluğunun büyük bir kısmı burada geçti. Televizyonun yanı sıra tiyatroda da rol almakta. Valentina Zenere şu anda Madrid, İspanya’da yaşıyor.

Genç kızlardan oluşan oldukça geniş bir hayran kitlesi var ve hayranları kendilerine Zenerist diyorlar. İyi derecede İngilizce ve İspanyolca bilmektedir ve aktif sosyal medya kullanıcılarından biridir. En sevdiği sosyal medya platformu Instagram’dır ve 2023 itibari ile Instagram’da 11.2 milyon takipçiye ulaşmıştır.

Valentina Zenere Boyu

Boy: 164 Cm

Valentina Zenere Kilosu

Kilo: 53 Kg

Valentina Zenere Göz Rengi

Göz Rengi: Mavi

Valentina Zenere Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 84-59-86 Cm

Andrea Antolin (https://vimeo.com/210263830), CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisans: Andrea Antolin (https://vimeo.com/210263830), CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir