UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyuncu
  4. »
  5. Finn Wolfhard Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Finn Wolfhard Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
93 0

Finn Wolfhard, çok genç yaşta büyük beğeni toplayan ünlü bir Kanadalı aktör ve müzisyendir. 2017’den beri profesyonel kariyerinin tadını çıkarıyor.

23 Aralık 2002’de doğdu ve Stranger Things televizyon dizisindeki rolüyle uluslararası alanda büyük beğeni topladı. 2017 yılında Stephen King’in aynı adlı kitabının film uyarlaması olan It filminde de rol almıştır.

Bu yapımdan sonra filmin It: Chapter Two adlı devam filminde de rol aldı. Film 2018 yılında vizyona girmiştir. Tüm bu ticari başarıların ardından 2021 yılında yine doğaüstü bir film olan Ghostbusters: Afterlife filminde oynadı. Ayrıca, 2020 yılında Night Shifts adlı kısa bir komedi filmi yönettiğinde ilk yönetmenlik denemesini de yapmış oldu.

Boyu:179 Cm
Kilosu:54 Kg
Göz Rengi:Koyu Kahverengi
Vücut Ölçüleri(Göğüs, Bel, Pazı):100-84-31 Cm
John Bauld from Toronto, Canada (https://www.flickr.com/photos/themollusk/48701121691/), CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

Finn Wolfhard, televizyonun yanı sıra oyunculuğunu da ünlü bilim kurgu dizisi The 100’ün ikinci sezonunda yaptı. Bu yapımdan sonra Jordie Pinksy’yi canlandırdığı Supernatural dizisinde rol aldı.

Ünlü yapımlardaki bu iki küçük rolün ardından Finn Wolfhard çığır açan rolünü Stranger Things’de buldu. Açık seçme çağrısını gördükten sonra rol için seçmelere katıldı. Seçmelere video aracılığıyla da katıldı. Dizideki performansı sayesinde SAG Ödülü’nün Drama Dizisinde En İyi Oyuncu Kadrosu Ödülü’nü de kazandı.

Finn Wolfhard, Kanada’da doğdu. Yaşı olarak henüz genç olduğu için ilişkileri ve özel hayatı hakkında pek fazla bilgi paylaşamıyoruz. Ancak, müzik kariyerine odaklanan aktif bir ünlüdür. 2020 yılında, Dünyayı Kurtarmayı Bitirdiğinizde adlı bir sesli kitap yapımında da yer aldı. Bu yapımda Ziggy Katz’ı seslendirdi.

Finn Wolfhard Boyu

Boy: 179 Cm

Finn Wolfhard Kilosu

Kilo: 54 Kg

Finn Wolfhard Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Finn Wolfhard Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri(Göğüs, Bel, Pazı): 100-84-31 Cm

Başlık Resim Lisansı: John Bauld from Toronto, Canada (https://www.flickr.com/photos/themollusk/48701120551/), CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir