UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyuncu
  4. »
  5. Daniel Radcliffe Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Daniel Radcliffe Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
85 0

Daniel Radcliffe ünlü bir İngiliz aktördür ve hepimiz onu Harry Potter serisinden tanıyoruz. Bugün Daniel Radcliffe’in vücut ölçüleri, göz rengi, boyu, kilosu, kariyeri ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Tam adı Daniel Jacob Radcliffe’dir ve 23 Temmuz 1989’da doğdu. Profesyonel kariyerine 1999’da başladı ve 12 yaşında Harry Potter’ı canlandırmaya başladığında uluslararası tanınırlık kazandı. Tüm serilerde rol aldı ve yapımların gösterdiği başarının ardından bir çok popüler ve başarılı filmde kendine yer bulmayı başardı.

Daniel Radcliffe profesyonel çıkışını 10 yaşındayken yaptı. 1999’da BBC One televizyon filmi olan David Copperfield filminde oynadı. İki yıl sonra 2001’de The Tailor of Panama’da oynayarak sinema oyunculuğuna adım attı. Aynı yıl Harry Potter ve Felsefe Taşı’nda da oynadı. Toplamda yedi Harry Potter devam filminde oynadı, sonuncusu 2011’deki Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 idi.

Boyu:165 Cm
Kilosu:59 Kg
Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı):96-76-33 Cm
Göz Rengi:Mavi

Harry Potter serisinin ardından 2012 yılında korku filmi olan The Woman in Black filminde oynamıştır. Daha sonra 2013 yılında vizyona giren romantik komedi türündeki What If dizisinde oynadı. Aynı yıl Kill Your Darlings dizisinde de rol aldı. Kariyeri boyunca birçok başarılı yapımda rol aldı.

Daniel Radcliffe’nin vücut ölçüleri 96-76-41 Cm’dir. Doğal olarak koyu kahverengi saç rengine sahip ve Daniel Radcliffe’nin göz rengi mavi. Ek olarak, Daniel Radcliffe’nin boyu 165 cm ve Daniel Radcliffe’nin kilosu 53 kilogramdır. Ailesinin tek çocuğu olarak Londra’da doğdu.

Gage Skidmore, CC BY-SA 2.5, via Wikimedia Commons

Oyunculuk kariyeri nedeniyle okulu bıraktı. Bunun yerine özel eğitmenlerin yardımıyla setlerde eğitim gördü. Şu anda Fulham ve Manhattan arasında yaşıyor. Mütevazi bir hayat yaşadığından medyada zar zor görüyoruz. Bu nedenle kişisel hayatı veya ilişkileri hakkında daha fazla bilgi veremiyoruz. Ancak rap müziği sevdiğini biliyoruz.

Daniel Radcliffe Boyu

Boy: 165 Cm

Daniel Radcliffe Kilosu

Kilo: 59 Kg

Daniel Radcliffe Göz Rengi

Göz Rengi: Mavi

Daniel Radcliffe Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı): 96-76-33 Cm

Başlık Resim Lisans: Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir