UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyuncu
  4. »
  5. Martina Cariddi Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Martina Cariddi Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
126 0

Martina Cariddi, kariyerine 2017 yılında başlayan ünlü bir İspanyol aktris. Burada, Martina Cariddi’nin kariyeri, vücut ölçüleri, boyu, kilosu, göz rengi ve daha birçok detayı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz!

Tam adı Martina Basanta Cariddi olup, 30 Mayıs 2001 doğumludur. Kariyerine 2017 yılında başlamasına rağmen Elite adlı Netflix dizisi ile uluslararası ün yakalamıştır. Ayrıca diziye 4. sezonda katılıp 6. sezonun sonunda diziden ayrıldığını da belirtmekte fayda var. Ayrıca geçmişte de bir çok filmde rol almıştır.

Oyunculuk kariyeri, Escuela Municipal de Arte Dramatico de Madrid’de tiyatro dersleri almaya başladığı 2010 yılına dayanmaktadır. Ancak bunlar amatör yıllarıydı ve 2017 yılında gerçek oyunculuk deneyimini yaşadı. Oyunculuğa ilk kez 2017’de El Guardian Invisible’da rol alarak başladı başladı.

Boyu:168 Cm
Kilosu:58 Kg
Vücut Ölçüleri:86-61-86 Cm
Göz Rengi:Ela

Netflix’te yayınlanan Elite dizisinin kadrosuna katıldı ve Mencia Blanco Commerford’u canlandırdı. 24 bölümden oluşan dizide iki sezon oynadı. Dizinin çekimleri sırasında Elite: Historias Breves adlı bir başka Netflix yapımında da yer almıştır.

Martina Cariddi’nin vücut ölçüleri 86-61-86’dır. Bu yönüyle manken vücuduna sahip ve belki ileride modellik yaptığını da görebiliriz. Ek olarak, Martina Cariddi’nin kilosu 58 kilogram ve Martina Cariddi’nin boyu 168 cm. Charmartin, Madrid’de doğdu. Annesi İtalyan, babası İspanyol. Çocukluğunun tamamını eğitimini de tamamladığı İspanya’da geçirdi. Martina Cariddi, 2010 yılında oyunculuk dersleri almaya başladı. Ne yazık ki, hiçbir ayrıntıyı paylaşmaktan hoşlanmadığı için özel hayatı hakkında pek bir şey bilmiyoruz.

Martina Cariddi Boyu

Boy: 168 Cm

Martina Cariddi Kilosu

Kilo: 58 Kg

Martina Cariddi Göz Rengi

Göz Rengi: Ela

Martina Cariddi Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-61-86 Cm

Rociopericich, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisansı: Rociopericich, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir