UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyuncu
  4. »
  5. Evaluna Montaner Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Evaluna Montaner Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
95 0

Evaluna Montaner, 2011’den beri kariyerine devam etmekte olan ünlü Venezüellalı aktris, televizyon sunucusu, şarkıcı ve yönetmendir. Bugün, Evaluna Montaner’in vücut ölçüleri, kilosu, boyu, göz rengi, kariyeri ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz.

Gerçek adı Evaluna Mercedes Reglero Rodríguez de Echeverry’dir ve 7 Ağustos 1997’de doğdu. Genç yaşına rağmen birçok alanda kariyer yapmaya calışıyor ve bunlar arasında televizyon sunucusu, dansçı, müzik yönetmeni, şarkıcı ve oyuncu var.

2011 yılında Grachi’de başkahramanın kız kardeşi olan Melanie Esquivel’i oynamaya başladı. Grachi, Nickelodeon’da yayınlanan bir Latin Amerika dizisiydi. 2013 yılında Evaluna Montaner, Si Existe adlı ilk şarkısını yayınladı. Aynı yıl La Voz Columbia’da sunucu olarak da çalışmaya başladı.

Boyu:155 Cm
Kilosu:44 Kg
Vücut Ölçüleri:78-58-84 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

Evaluna Montaner’in vücut ölçüleri 78-58-84 santimetredir. Uzun ve doğal koyu kahverengi saç rengine sahiptir ve Evaluna Montaner’in göz rengi de koyu kahverengidir. Evaluna Montaner’in boyu 155 cm ve Evaluna Montaner’in kilosu 44 kilogramdır. Caracas, Venezuela’da doğdu. Şarkıcı olan Ricardo Montaner’in kızıdır.

Çocukluğu Buenos Aires’te geçti ve ailesi onu piyano, dans ve arp dersleri alması için kurslara gönderdi. 2015 yılında Kolombiyalı şarkıcı Camilo Echeverry ile tanıştı ve çift 2020 yılında evlendi. Ayrıca 2021 yılında Evaluna Montaner’in ilk çocuklarına hamile olduğunu duyurdular. Çift, 2022’de ilk çocuklarını dünyaya getirdi ve adını İndigo koydu. Haberlerde pek yer almadığı için yaşam tarzı veya kişisel hayatı hakkında daha fazla bilgiye erişemiyoruz.

Evaluna Montaner Boyu

Boy: 155 Cm

Evaluna Montaner Kilosu

Kilo: 44 Kg

Evaluna Montaner Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Evaluna Montaner Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 78-58-84 Cm

Camilo (https://www.youtube.com/watch?v=zLB9Ub-hW28), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisans: Camilo (https://www.youtube.com/watch?v=zLB9Ub-hW28), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons. Cropped

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir