UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyuncu
  4. »
  5. Vin Diesel Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Vin Diesel Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
120 0

Vin Diesel, kariyerine 1990 yılında başlayan ünlü bir Amerikalı aktör ve yapımcıdır. Bugün Vin Diesel’in vücut ölçüleri, kariyeri, göz rengi, kilosu, boyu ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi paylaşacağız.

Gerçek adı Mark Sinclair’dir ve 18 Temmuz 1967’de doğmuştur. Sahne adı olarak Vin Diesel’i kullanır ve dünyanın en çok hasılat yapan aktörlerinden biridir. Bu başarısının çoğunu yer aldığı Hızlı ve Öfkeli serisine borçludur. Kariyerinin ilk yıllarında yapımcıların dikkatini çekmek için çok çaba sarf etti.

Vin Diesel, tanınırlığını artırmasına yardımcı olan multi-Facial adlı bir kısa film yazdı, yönetti ve oynadı. Daha sonra 1997’de yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği Strays adlı başka bir yapımla aynı takdiri kazandı. Bu başarısı sayesinde yönetmenliğini Steven Spielberg’in yaptığı Er Ryan’ı Kurtarmak filminin kadrosunda kendisine yer bulmuştur. Bu yıldan başlayarak birçok başarılı yapımda kendine yer bulmayı başardı. Bu yapımlardan bazıları The Iron Giant, The Chronicles of Riddick, XXX ve tabii ki Fast and Furious serisidir.

Boyu:180 Cm
Kilosu:102 Kg
Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı):132-86-45 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

Buna ek olarak Vin Diesel, Marvel Sinematik Evreninde Groot’u seslendiriyor. Karakteri toplam altı filmde seslendirdi. Bugün One Race Films’in kurucusu ve aynı zamanda şirketin baş yapımcısıdır. Ayrıca, Racetrack Records adlı bir plak şirketi de kurdu. Girişimleri bunlarla sınırlı değil, Vin Diesel aynı zamanda bir video oyun geliştirme şirketi olan Tigon Studios’un da sahibi. Şu anda Hızlı ve Öfkeli serisinin devamı niteliğinde olacak başka bir yapım üzerinde çalışıyor ve 19 Mayıs 2023’te vizyona girmesi bekleniyor.

Gage Skidmore, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons

Vin Diesel’in ölçüleri 132-86-45 Cm’dir. Profesyonel kariyerine başladığı ilk günlerden beri kel olan Vin Diesel’in göz rengi koyu kahverengidir. Ek olarak, Vin Diesel’in boyu 1.80 metre ve Vin Diesel’in kilosu 102 kilogramdır. Bir astrolog ve tiyatro yöneticisinin oğlu olarak Kaliforniya’da doğdu.

Özel hayatı hakkında fazla konuşmaktan hoşlanmaz. Ancak 2001 yılında Michelle Rodriguez ile çıktı. 2007 yılında Meksikalı model Paloma Jimenez ile çıkmaya başladı ve çiftin bu ilişkiden üç çocuğu oldu.

Vin Diesel Boyu

Boy: 180 Cm

Vin Diesel Kilosu

Kilo: 102 Kg

Vin Diesel Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Vin Diesel Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı): 132-86-45 Cm

Başlık Resim Lisansı: Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir