UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyuncu
  4. »
  5. Maisie Williams Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Maisie Williams Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
140 0

Maisie Williams, oyunculuk kariyerine Game of Thrones dizisindeki Arya Stark rolüyle başlayan İngiliz aktris. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra dansçı ve internet girişimcisidir.

Tam adı Margaret Constance Williams olup, 15 Nisan 1997’de doğmuştur. Kariyerine en ünlü dizilerden biri olan Game of Thrones ile başlamıştır. Dizi 2011 ve 2019 yılları arasında yayındaydı ve ilk oyunculuğuydu. İlk oyunculuk rolüyle iki Emmy Ödülü adaylığı aldı. Game of Thrones’ta oynarken, 2015’te Doctor Who gibi farklı dizilerde de konuk oyuncu olarak yer aldı.

Maisie Williams ayrıca 2020’de Two Weeks to Live komedi ve drama dizisinde de oynadı. Game of Thrones’daki büyük başarısının ardından 2014 yılında The Falling ile çıkış yaptı. Filmdeki rolü sayesinde birçok adaylık aldı. 2017’de Mary Shelley’de başrolü paylaştı ve 2018’de Early Man’de oynadı.

Boyu:155 Cm
Kilosu:51 Kg
Vücut Ölçüleri:86-59-86 Cm
Göz Rengi:Yeşil

Daisie adında kendi sosyal medya platformu var. 2019’da piyasaya sürdü ve kariyerlerine başlamanın yollarını arayan sanatçılar için tasarlandı. Maisie Williams, Bristol’de doğdu ve ailesi, o daha 4 aylıkken boşandı. Annesi tekrar evlendi ve onun yanında kaldı, üvey babası tarafından büyütüldü.

TechCrunch (https://www.flickr.com/photos/techcrunch/48839097456/) , CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

The Perishers’daki bir çizgi film karakterine benzediği için çocukluğundan beri Maisie olarak bilinirdi.

Profesyonel bir dansçı olmak istiyordu ama oyunculuk kariyerine odaklanmak için 14 yaşında okulu bıraktı. O zamandan beri evde eğitim aldı, ancak herhangi bir eğitim sınavına girmedi. 2019 yılında Reuben Selby ile çıkmaya başladı ve çift birlikte birçok etkinliğe katıldı. Bugün çift, İngiltere’de ülkenin güneydoğu kırsal kesiminde birlikte yaşıyor.

Maisie Williams Boyu

Boy: 155 Cm

Maisie Williams Kilosu

Kilo: 51 Kg

Maisie Williams Göz Rengi

Göz Rengi: Yeşil

Maisie Williams Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-59-86 Cm

Başlık Resim Lisansı: Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir