UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyuncu
  4. »
  5. Sophie Turner Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Sophie Turner Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
101 0

Sophie Turner ünlü bir İngiliz aktristir. Hepimiz onu Game of Thrones’daki Sansa Stark olarak tanıyoruz. Aşağıda, Sophie Turner’ın vücut ölçüleri, göz rengi, boyu, kilosu, kariyeri ve daha fazlası hakkında daha fazlasını bulabilirsiniz.

Tam adı Sophie Belinda Jonas olan oyuncu, 21 Şubat 1996 doğumludur. 2009 yılından beri kariyer peşinde koşsa da oyunculuk kariyerine Game of Thrones dizisinde başlamıştır. Diğer bir deyişle, bir gecede en beğenilen oyunculardan biri oldu. 2011-2019 yılları arasında Game of Thrones’da Sansa Stark’ı canlandırdı.

2019’da performansıyla Primetime Emmy Ödülü tarafından Drama Dizisinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu adaylığı aldı. Ayrıca Sophie Turner, ilk filmini 2013 yılında Another Me adlı bir televizyon filminde oynayarak yaptı. İkisi Jonas Brothers’a ve biri Bastille’e ait olmak üzere üç müzik videosunda yer aldı. Game of Thrones’ta oynarken Screen Actors Guild Awards ve Primetime Emmy Awards’da sekiz ödüle aday gösterildi ancak hiçbirini kazanamadı.

Boyu:175 Cm
Kilosu:64 Kg
Göz Rengi:Mavi
Vücut Ölçüleri:86-61-86 Cm

Ancak, Sansa Stark rolüyle birçok başka ödül kazandı. Bir diğer önemli yapım ise X-Men film serisinde yer almasıdır. Seride genç Jean Gray veya başka bir değişle Phoenix’i oynuyor ve performansıyla ilgili pek çok olumlu eleştiri aldı. 2022 yılında Every Last Secret, Do Revenge ve Storybots: Answer Time adlı üç film yapımında yer aldı. Buna ek olarak, The Staircase adlı yeni bir televizyon mini dizisinde ana rolü oynuyor.

Güzelliği ile gözleri kamaştıran Sophie Turner’ın vücut ölçüleri 86-61-86 Cm’dir. Neredeyse herkes onun kızıl saçlı olduğuna inanıyor ama doğal olarak sarışın ve saçlarını kırmızıya boyamayı seviyor ve Sophie Turner’ın göz rengi yeşil. Ayrıca, Sophie Turner’ın kilosu 64 kilogram ve Sophie Turner’ın boyu 175 Cm’dir.

Sophie Turner’ın kendisinden büyük iki erkek kardeşi var. Game of Thrones’ta yer almaya başladığında çocuktu ve bu nedenle set için bir öğretmen tutarak eğitimine devam etti. 2016 yılında Amerikalı şarkıcı Joe Jonas ile çıkmaya başaldı ve çift 2017 yılında nişanlandı. 2019 yılında da evlendiler ve Sophie Turner soyadını Jonas olarak değiştirdi. Evliliklerinde 2020 ve 2022 doğumlu iki çocukları var.

Sophie Turner Boyu

Boy: 175 Cm

Sophie Turner Kilosu

Kilo: 64 Kg

Sophie Turner Göz Rengi

Göz Rengi: Yeşil

Sophie Turner Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-61-86 Cm

Başlık Lisans Resimi: Gage Skidmore from Peoria (https://www.flickr.com/photos/gageskidmore/47466348402/), AZ, United States of America, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir