UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Model
  4. »
  5. Larissa Manoela Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Larissa Manoela Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
111 0

Larissa Manoela ünlü Brezilyalı aktris, model, yazar ve iş kadınıdır. Bugün Larissa Manoela’nın vücut ölçüleri, kariyeri, boyu, kilosu, göz rengi ve daha fazlası hakkında daha fazlasını paylaşacağız!

Tam adı Larissa Manoela Taques Elias Santos olup, 20 Aralık 2000 doğumludur. Erken yaşta almayı başardığı birçok unvana sahiptir ve 2005 yılından bu yana aktif kariyer peşindedir.

Carrossel’de Maria Joaquina olarak rol aldıktan sonra büyük beğeni topladı. Daha sonra 2022’de televizyon çıkışını Alem da Ilusao’da yaptı. Bu yapımda iki farklı sahnede iki farklı karakteri canlandırmıştır. Karakterlerinin isimleri Isadora ve Elisa idi. Kariyerine henüz dört yaşındayken çocuk model olarak başladı.

Boyu:153 Cm
Kilosu:55 Kg
Vücut Ölçüleri:84-58-84 Cm
Göz Rengi:Yeşil

2012 yılında Coracoes Feridos’ta rol aldıktan sonra ün kazanmaya başladı. Bu yapımda Viviane’i canlandırdı ve aynı yıl bir çocuk televizyonu olan Carrossel’de yayınlanan bir yapımda da oynadı.

Larissa Manoela’nın vücut ölçüleri 81-58-81 cm. Manken olmak için oldukça kısa boya sahip ve Larissa Manoela’nın boyu sadece 153 cm. Ayrıca Larissa Manoela’nın kilosu 55 kilogramdır. Larissa Manoela’nın göz rengi de yeşildir. Brezilya’da doğdu ve tüm çocukluğunu Ülkesinde geçirdi. Ne yazık ki, yaşının küçük olması nedeniyle geçmişi hakkında pek bir şey bilmiyoruz ve çalışmaları uluslararası alanda hala büyük bir tanınmaya sahip değil. Ülkesi Brezilya’da oldukça ünlü fakat, henüz uluslararası tanınırlığa sahip değil.

2016 yılında The Diary of Larissa Manoela adlı ilk kitabını yazdı. Bir yıl sonra The World of Larissa Manoela adlı ikinci kitabını da çıkardı. Yazar, model ve oyuncu kariyerlerinin yanı sıra şarkıcılıkla da ilgileniyor.

Larissa Manoela Boyu

Boy: 153 Cm

Larissa Manoela Kilosu

Kilo: 55 Kg

Larissa Manoela Göz Rengi

Göz Rengi: Yeşil

Larissa Manoela Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 84-58-84 Cm

Renan Katayama (https://www.flickr.com/photos/katayamarenan/26375660511/), CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisansı: Waldemir Barreto/Agência Senado (https://www.flickr.com/photos/agenciasenado/36750878824/), CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir