UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Model
  4. »
  5. Winnie Harlow Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Winnie Harlow Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
107 0

Winnie Harlow, vitiligo cilt rahatsızlığıyla ünlü Kanadalı bir mankendir. 2014 yılından beri kariyerine devam etmektedir.

Asıl adı Chantelle Whitney Brown-Young olup 27 Temmuz 1994 doğumludur. 2014 yılında America’s Next Top Model yarışmasına katılarak büyük bir üne kavuşmuştur. Özel cildiyle dikkat çekiyor. Vitiligo, vücudun belirli bölgelerindeki pigmentlerin rengini kaybettiği benzersiz bir deri hastalığıdır.

Winnie Harlow’un cilt durumu oldukça simetrik ve karakteristiktir. Bu onun ününe de katkıda bulundu. Tyra Banks, o yıllarda America’s Next Top Model’in sunucusuydu ve onu Instagram’da keşfetti. Yarışmadaki tek Kanadalı yarışmacıydı ve 14 finalistten biriydi. Ancak finallerin ikinci haftasında yarışmadan elendi.

Yarışma sonrasında Desigual markasının temsilcisi oldu. Kariyeri boyunca birçok markayı temsil etti ve farklı reklam kampanyalarında yer aldı. Cilt durumunun yanı sıra eğlenceli kişiliği, güzelliği ve fiziği ile de dikkat çekiyor.

Boyu:175 Cm
Kilosu:55 Kg
Vücut Ölçüleri:86-61-89 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahvrengi

Winnie Harlow, Büyük Toronto Bölgesi’nde doğdu ve Jamaika kökenli. Babası Windsor Young ve annesi Lisa Brown’dur. İki kardeşi var ve dört yaşındayken vitiligo hastalığı teşhisi konuldu. Eşsiz cilt durumu nedeniyle, çocukluğunda ve gençlik yıllarında zorbalığa maruz kaldı. Ten renginden dolayı genellikle inek veya zebra olarak dalga geçilirdi. Bu sorunlar yüzünden birçok kez okul değiştirdi ve sonunda liseyi bıraktı. Hatta bir keresinde intihar etmeye bile karar verdi.

Ayrıntıları paylaşmaktan hoşlanmadığı için özel hayatı hakkında fazla bir şey bilmiyoruz. Ancak, kendisinin ve Kyle Kuzma’nın 2020’de evlendiğini ve çiftin bu günlerde Kanada, Ontario’da yaşadığını biliyoruz.

Winnie Harlow Boyu

Boy: 175 Cm

Winnie Harlow Kilosu

Kilo: 55 Kg

Winnie Harlow Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Winnie Harlow Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-61-89 Cm

Georges Biard, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisansı: Georges Biard, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons. Cropped

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir