UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fenomen
  4. »
  5. Sofia Richie Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Sofia Richie Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
79 0

Sofia Richie, aynı zamanda bir model ve moda tasarımcısı olan ünlü bir Amerikan sosyal medya ünlüsüdür. 14 yaşından beri modellik yapmaktadır.

24 Ağustos 1998 doğumlu Sofia Richie, Adidas, Tommy Hilfiger, Michael Kors gibi çeşitli uluslararası markaların kampanyalarında yer aldı. Sofia Richie, henüz 14 yaşındayken Teen Vogue’da yer alarak profesyonel bir model oldu. 2014 yılında NationAlist Magazine, Teen Vogue, Who What Wear gibi birçok moda dergisinde yer almaya başladı.

Sofia Richie podyuma çıkışını 2016’da New York Moda Haftası’nda Go Red For Women Kırmızı Elbise Koleksiyonu’nda yaptı. Madonna’nın Material Girl Line’ı, Michael Kors, Tommy Hilfiger, Adidas ve Jacquie Aiche gibi farklı reklam kampanyalarında yer aldı.

Boyu:168 Cm
Kilosu:59 Kg
Vücut Ölçüleri:86-65-89 Cm
Göz Rengi:Ela

Sofia Richie California’da doğdu ve iki kardeşi var. Kız kardeşi Nicole Richie bir televizyon yapımcısıdır. Sofia Richie’yi benzersiz kılan, Michael Jackson’ın vaftiz babası olmasıdır. Ayrıca Michael Jackson’ın kızı Paris’in en yakın arkadaşlarından biridir. Babası şarkıcı olduğu için eğlence sektörünün içinde büyümüş ve 5 yaşında şarkı söylemeye başlamıştır. 7 yaşında piyano çalmaya başladı ve babasının bazı gösterilerinde yer aldı. Bunun yanı sıra 14 yaşında Tim Carter’dan şan eğitimi aldı. Ancak, müzik alanında kariyer yapmak istemedi. Bunun yerine model olmayı seçti.

Sofia Richie Boyu

Boy: 168 Cm

Sofia Richie Kilosu

Kilo: 59 Kg

Sofia Richie Göz Rengi

Göz Rengi: Ela

Sofia Richie Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-65-89 Cm

Eric Longden (https://vimeo.com/204415716), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisansı: Eric Longden (https://vimeo.com/204415716), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir