UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fenomen
  4. »
  5. Hannah Stocking Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Hannah Stocking Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
85 0

Hannah Stocking, yayın kariyerine 2013 yılında başlayan ünlü bir Amerikalı internet kişiliği ve aktrisidir. Bugün, Hannah Stocking’in vücut ölçüleri, kariyeri, göz rengi, kilosu, boyu ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi paylaşacağız.

Tam adı Hannah Stocking-Siagkris olup 4 Şubat 1992 doğumludur. Eski bir sosyal medya platformu olan Vine ile ünlenmeye başlamıştır. Bu platformda çoğunlukla mizah unsurları içeren kısa videolar paylaşıyordu. Kısa bir süre sonra milyonlarca takipçisi oldu. Fakat daha sonra Vine uygulaması kapanınca kendi YouTube kanalını açtı.

Bugün YouTube’da 9 milyondan fazla abonesi var. YouTube’un yanı sıra Instagram ve TikTok’ta da aktif. Bugün itibariyle Instagram hesabında 23 milyondan fazla takipçisi var. Ek olarak, TikTok hesabında 26 milyondan fazla takipçisi var. Çoğu sosyal medya fenomeni gibi, Hannah Stocking de filmler ve müzik videoları gibi farklı yapımlarda yer almaya başladı. 2014 yılında G-Eazy’nin Tumblr Girls klibinde oynadı.

Boyu:177 Cm
Kilosu:62 Kg
Vücut Ölçüleri:92-64-94 Cm
Göz Rengi:Yeşil

Hannah Stocking’in vücut ölçüleri 91-63-94 cm. Sık sık koyu kahverengi olan doğal saç rengini kullanır ve Hannah Stocking’in göz rengi yeşildir. Buna ek olarak, Hannah Stocking’in boyu 177 cm ve Hannah Stocking’in kilosu 62 kilogramdır. Hannah Stocking, üniversite yıllarında biyoloji ve kimya okudu. Ne yazık ki, kişisel hayatı veya ilişkileri hakkında pek bir şey bilmiyoruz. Ancak hiç evlenmedi.

Hannah Stocking Boyu

Boy: 177 Cm

Hannah Stocking Kilosu

Kilo: 62 Kg

Hannah Stocking Göz Rengi

Göz Rengi: Yeşil

Hannah Stocking Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 92-64-94 Cm

Rudy Mancuso (https://www.youtube.com/watch?v=RU1ecIUBuGQ), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir