UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyuncu
  4. »
  5. Sydney Sweeney Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Sydney Sweeney Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
158 0

Sydney Sweeney, 2009 yılından beri aktif bir kariyer peşinde koşan ünlü bir Amerikalı aktris. 2018 yılında bir televizyon dizisinde yer aldıktan sonra büyük beğeni topladı.

Tam adı Sydney Bernice Sweeney olup 12 Eylül 1997 doğumludur. Oyunculuk kariyerine çocuk oyuncu olarak başlasa da 2018 yılında büyük beğeni toplamıştır. Everything Sucks adlı dizide rol almıştır. Aynı yıl Sharp Objects ve The Handmaid’s Tale adlı iki ünlü dizide daha yer aldı.

Ayrıca 2019’dan beri Euphoria’nın oyuncu kadrosundan biridir. HBO’da yayınlanan bir gençlik dizisidir ve dizide Cassia Howard’ı Sydney Sweeney canlandırmaktadır. 2022, Primetime Emmy Ödülleri’ne iki kez aday gösterildiği için Sydney Sweeney için kariyeri için çok iyi bir yıl oldu. İlk uzun metrajlı rolü, Along Came the Devil adlı bir korku filmindeydi.

Boyu:161 Cm
Kilosu:57 Kg
Vücut Ölçüleri:91-59-91 Cm
Göz Rengi:Mavi

Sydney Sweeney Washington’da doğdu. Annesinin avukat ve babasının tıp alanında çalıştığı varlıklı bir ailede büyüdü. Bir erkek kardeşi var ve Washington sınırında bulunan Idaho’da büyüdü. Henüz 14 yaşındayken Los Angeles’ta yaşamaya karar verdi ve buraya taşındı.

Gençlik yıllarında oyuncu olmaya karar verdi ve başarılı olmak için farklı eyaletlere taşındı. 2020 yılında Savage X Fenty’nin modellerinden biri oldu. Ertesi yıl Parade Lingerie için de modellik yaptı. 2021 itibariyle Guess Originals’ın yüzüdür.

Sydney Sweeney Boyu

Boy: 161 Cm

Sydney Sweeney Kilosu

Kilo: 57 Kg

Sydney Sweeney Göz Rengi

Göz Rengi: Mavi

Sydney Sweeney Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 91-59-91 Cm

Alfred Marroquin (https://vimeo.com/666900227), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisansı: Toglenn (© Glenn Francis, www.PacificProDigital.com), CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir