UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyuncu
  4. »
  5. Sofia Carson Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Sofia Carson Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
120 0

Sofia Carson, 2012’den beri profesyonel kariyerine devam eden ünlü Amerikalı aktris ve şarkıcıdır. Aşağıda, Sofia Carson’ın vücut ölçüleri, boyu, kilosu, göz rengi, kariyeri ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Asıl adı Sofia Daccarett Char olup, 10 Nisan 1993 doğumludur. Çocuk oyuncu olarak ilk oyunculuk deneyimini Disney Channel dizisi olan Austin & Ally dizisinde rol alarak yapmıştır. Descendants’ta Evie’yi oynadıktan sonra dünyada büyük beğeni topladı.

2016 yılında üç başarılı yapımda rol aldı ve bu da oyunculuk kariyerindeki otoritesini artırmasına yardımcı oldu. Bu yapımlar A Cinderella Story: If the Shoe Fits, Tini: The Movie ve Adventures in Babysitting idi.

Boyu:163 Cm
Kilosu:53 kg
Vücut Ölçüleri:86-61-91 Cm
Göz Rengi:Ela

2015 yılında Sofia Carson da müzik kariyeri üzerinde çalışmaya başladı. İlk şarkısını Descendants’ın film müziği albümü için bir şarkı kaydederek yaptı. 2022’de Sofia Carson, Sofia Carson adlı ilk stüdyo albümünü çıkardı ancak ne yazık ki planladığı başarıyı yakalayamadı.

Güzelliği ile dikkat çeken Sofia Carson’ın vücut ölçüleri 84-61-91 cm. Doğal olarak kahverengi saçları var ve Sofia Carson’ın göz rengi ela. Ayrıca, Sofia Carson’ın kilosu 51 kilogram ve Sofia Carson’ın boyu163 cm. Florida’da doğdu ama doğumundan kısa bir süre sonra ailesi Kolombiya’ya taşındı.

Sofia Carson, 2016 yılında Latin Grammy Kültür Vakfı’nın küresel elçisi seçildi. 2020’de ayrıca bir güzellik markası olan Revlon’un küresel elçisi oldu.

W!ZARD Radio Media (https://www.youtube.com/watch?v=3OBuKaFE8us), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisansı: HuellaLince (https://www.youtube.com/watch?v=IrBnRX8Fn7U), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir