UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyuncu
  4. »
  5. Maite Perroni Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Maite Perroni Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
112 0

Maite Perroni ünlü bir Meksikalı aktris, yapımcı, söz yazarı ve şarkıcıdır. Profesyonel kariyerine 2004 yılında başlamış, bachata ve Latin pop türlerinde müzikler üretmiştir.

Tam adı Maite Perroni Beorlegui’dir ve 9 Mart 1983’te doğmuştur. İlk çıkışıyla büyük ün kazanan ünlülerden birisi. RBD adlı bir Latin pop grubunun üyelerinden biri olarak oldukça popüler oldu. Grup, Latin Grammy’ye aday gösterildi ve dünya çapında büyük bir ticari başarı elde etti. Bugünlerde çoğumuz onu bir Netflix dizisi olan Dark Desire dizisindeki performansıyla da tanıyoruz.

2013 yılında Eclipse de Luna adlı ilk albümünü çıkardı. Albüm büyük bir hit olamasa da yine de başarı elde etti. Albüm, Latin Pop Albümleri’nde ikinci, Billboard Latin Albümleri’nde dokuzuncu ve Amprofon Top 20’de üçüncü sırada yer aldı.

Boyu:160 Cm
Kilosu:56 Kg
Vücut Ölçüleri:86-66-92 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

Maite Perroni, Mexico City’de doğdu. Kendisinden küçük iki erkek kardeşi vardır. Maite Perroni çocukken oyuncu olmaya karar verdi. Ailesi onun çeşitli televizyon reklamlarında ve müzik videolarında yer almasına yardım etti.

2013 yılında Şilili yapımcı ve müzisyen Koko Stambuk ile tanıştı. Çiftin yedi yıllık ilişkisi vardı ve 2020’de ayrıldı. 2021’de yapımcı olan Andres Tovar ile çıkmaya başladı. Çift, 2022 yılında nişanlandıklarını açıkladı. Aynı yıl içinde de evlendiler ve şu anda Amerika’da birlikte yaşıyorlar.

Maite Perroni Boyu

Boy: 160 Cm

Maite Perroni Kilosu

Kilo: 56 Kg

Maite Perroni Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Maite Perroni Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-66-92 Cm

Dulce y Picante (https://www.youtube.com/watch?v=NcjH64-bgys), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisans: Dulce y Picante (https://www.youtube.com/watch?v=NcjH64-bgys), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir