UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Doja Cat Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Doja Cat Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
129 0

Doja Cat, müzik kariyerine 2012 yılında başlayan ünlü bir Amerikalı rapçi ve şarkıcıdır. Bu makalede, Doja Cat’in boyu, kilosu, göz rengi, vücut ölçüleri ve daha pek çok şey hakkında daha fazlasını bulacaksınız.

Asıl adı Amala Ratna Zandile Dlamini’dir ve 21 Ekim 1995 doğumludur. Sahne adı olarak Doja Cat’i kullanan sanatçı, kariyerine şarkılarını kaydedip SoundCloud’da yayınlayarak başlamıştır. 17 yaşındayken So High adlı şarkıyla RCA Records’un dikkatini çekmeyi başardı.

İlk albümünden bir yıl sonra, Hot Pink adlı ikinci stüdyo albümünü çıkardı. Nicki Minaj’ın da yer alığı single’ı Say So, Amerika Birleşik Devletleri Billboard 200 listesinde yer almayı başardı. 2021 yılında Planet Her adlı üçüncü albümünü çıkardı. Woman, Need to Know ve Kiss Me More gibi single’ları listelerde ilk 10’a girdi. SZA ile Kiss Me More single’ında yer aldı ve bu, sektördeki tanınırlığını ve itibarını artırmasına yardımcı oldu. Buna ek olarak, albümü Amerika Birleşik Devletleri Billboard 200 listesinde üç hafta üst üste ikinci sırada yer aldı.

Boyu:165 Cm
Kilosu:55 Kg
Göz Rengi:Koyu Kahverengi
Vücut Ölçüleri:89-61-97 Cm

Doja Cat genellikle hip-hop, rap ve R&B türlerinde şarkılar üretiyor. Genel olarak, TikTok veya Instagram gibi sosyal medya platformlarında hızla popüler hale gelen şarkılar ve müzik videoları üretiyor. Doja Cat’in de aktif bir internet kullanıcısı olduğunu belirtmekte fayda var.

Naz (@dojaclouds), CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Daha önce de belirttiğimiz gibi Doja Cat, dış görünüşüne oldukça önem vermektedir. Ayrıca fiziğine de çok önem veriyor. Doja Cat’in vücut ölçüleri 89-61-97 santimetredir. Doja Cat’in boyu 1.65 metre ve Doja Cat’in kilosu 55 kilogram. Tüm Afro-Amerikan ünlüler gibi onun da doğal siyah saçları var ve Doja Cat’in göz rengi koyu kahverengi.

Doja Cat Hakkında Bilgiler

  • Doja Cat, Los Angeles, Tarzana’da bir grafik tasarımcı ve sanatçının kızı olarak dünyaya geldi. Babası bir Güney Afrikalı ve Broadway’de popüler bir oyuncu.
  • Şu anda, Doja Cat’in serveti yaklaşık on milyon dolar. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en genç ve en zengin rapçilerden biridir.
  • Kariyerinin ilk yıllarında, Wiz Khalifa turlarının açılış gösterilerinde yer aldı.
  • İlk şarkısı So High, YouTube’da 20 milyondan fazla görüntülendi ve Ty Dolla Sign ile birlikte yer aldı.
  • En sevdiği sosyal medya platformları Twitter ve TikTok.

Doja Cat Boyu

Boy: 165 Cm

Doja Cat Kilosu

Kilo: 55 Kg

Doja Cat Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Doja Cat Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 89-61-97 Cm

Başlık Resim Lisansı: Condé Nast (through Vogue Taiwan), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir