UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Lil Nas X Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Lil Nas X Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
90 0

Lil Nas X, Old Town Road single’ıyla büyük beğeni toplayan Amerikalı rapçi ve şarkıcılardan biridir. 2018’den beri aktif bir kariyere sahip ve 2019’da dünyaca ünlü bir rapçi oldu.

Tam adı Montero Lamar Hill’dir. İlk single’ını 2019’da çıkardı. The Old Town Road aynı yıl viral oldu ve dünyada 10 milyondan fazla kopya sattı. Şarkı, Amerika Birleşik Devletleri Billboard Hot 100 listesinde arka arkaya 19 hafta bir numarada yer aldı.

Bu başarı aynı zamanda 1958’den beri bir listede en uzun soluklu bir numaralı şarkı unvanını kazanmasına da yardımcı oldu. Sonraki aylarda ve yıllarda şarkının çeşitli remixleri Lil Nas X tarafından yayınlandı. Daha sonra 7 adlı ilk albümünü çıkardı ve bu albümdeki single’lar da oldukça başarılıydı.

Boyu:185 Cm
Kilosu:74 Kg
Göz Rengi:Koyu Kahverengi
Vücut Ölçüleri(Göğüs, Bel, Pazı):104-84-35 Cm

Grammy Ödülleri tarafından Yılın Albümü Ödülü’ne aday gösterilmesine rağmen kazanamadı. Şarkısı Old Town Road sayesinde, Grammy Ödülleri’nde En İyi Pop İkili/Grup Performansı ve En İyi Müzik Videosu ödüllerini kazandı. Bunun yanı sıra MTV, American Music Awards ve Country Music Association’dan çeşitli ödüller kazandı.

Fabebk, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Lil Nas X, Atlanta’da doğdu ve ailesi, o daha 6 yaşındayken boşandı. Annesiyle yaşamaya başladı ama üç yıl sonra babasının yanına taşındı. Gençlik yıllarında çoğu zaman yalnızdı ve aktif bir Twitter kullanıcısıydı.

Lil Nas X, 2017 yılında Lithia Springs Lisesi’nden mezun oldu ve ardından West Georgia Üniversitesi’nde bilgisayar okumaya başladı. Ancak 2018 yılında üniversiteyi yarıda bırakarak müzik kariyerine odaklanmaya başladı. 2019 yılında Twitter üzerinden eşcinsel olduğunu duyurdu.

Lil Nas X Boyu

Boy: 185 Cm

Lil Nas X Kilosu

Kilo: 74 Kg

Lil Nas X Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Lil Nas X Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri(Göğüs, Bel, Pazı): 104-84-35 Cm

Başlık Resim Lisansı: Fabebk, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir