UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Zara Larsson Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Zara Larsson Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
82 0

Zara Larsson, on yaşında büyük bir üne kavuşan ünlü İsveçli pop şarkıcısıdır. 2008 yılından bu yana profesyonel kariyerinin tadını çıkarıyor ve birçok başarılı şarkıya imza attı.

Tam adı Zara Maria Larsson’dur ve 16 Aralık 1997’de doğmuştur. Profesyonel olarak ilk çıkışını Talang adlı bir yetenek yarışmasının galibi olarak yapmıştır. 2008 yılında yarışmayı kazandığında henüz 10 yaşındaydı. Ancak yaşı küçük olduğu için ailesi onun eğlence sektöründe yer almasını istemedi.

Altı yıl boyunca eğitimine odaklandı ve 2014 yılı geldiğinde ilk albümünü çıkardı. Albüm 1 adını aldı ve oldukça dikkat çekmeyi başardı. 2015 yılında çıkarmış olduğu iki single’ı Never Forget You ve Lush Life ile tanınırlığını büyük ölçüde artırdı. 2016 yılı Zara Larsson için mükemmel bir yıldı sebei ise Ain’t My Fault’ ve Girls Like adlı iki popüler single çıkarması ve UEFA Avrupa Liginin açılış ve kapanış törenlerinde performans sergilemesiydi.

Boyu:163 Cm
Kilosu:54 Kg
Vücut Ölçüleri:84-61-86 Cm
Göz Rengi:Mavi

2017 yılında Clean Bandit’in Symphony single’ında da yer aldı ve bu şarkı hem İsveç’te hem de Birleşik Krallık’ta bir numara oldu. Genellikle pop, dance-pop ve elektropop türlerinde müzikler üretiyor ve bugün dünyanın en ünlü İsveçli sanatçılarından biri olarak kabul ediliyor.

Zara Larsson Stockholm’de doğdu. Babası memur, annesi hemşireydi. Kendisinden küçük bir kız kardeşi var ve o da müzikle de ilgileniyor. 2017 yılında İngiliz model Brian Whittaker ile tanıştı. Çiftin iki yıllık ilişkisi vardı ve 2019’da ayrıldılar. Pembe onun en sevdiği renk ve onu her zaman pembe ya da pembemsi kostümler giyerken görebilirsiniz. zaman.

Zara Larsson Boyu

Boy: 163 Cm

Zara Larsson Kilosu

Kilo: 54 Kg

Zara Larsson Göz Rengi

Göz Rengi: Mavi

Zara Larsson Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 84-61-86 Cm

Tuomas Vitikainen, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisansı: Justin Higuchi from Los Angeles, CA, USA (https://www.flickr.com/photos/jus10h/48498748057/), CC BY 2.0, via Wikimedia Commons. Cropped.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir