UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Nicki Nicole Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Nicki Nicole Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
100 0

Nicki Nicole ünlü bir Arjantinli rapçi ve şarkıcıdır. Wapo Traketero single’ıyla büyük beğeni topladı. 2019’dan beri aktif bir kariyere sahiptir.

Tam adı Nicole Denise Cucco’dur ve 25 Ağustos 2000’de doğmuştur. Nispeten müzik endüstrisindeki yeni ünlülerden biridir. 2019 yılında başladığı profesyonel kariyeri çok kısa olmasına rağmen bu süre zarfında çok şey başardı. 2019 yılında yapımcılığını Gonzalo Ferreyra’nın yaptığı Wapo Traketero’yu piyasaya sürdü. Bu single Arjantin’de bir hit oldu ve ardından Bizarrap ile çalışmaya başladı.

2020’de Nicki Nicole, listelerde 6. sırada yer alan Colocao adlı başka bir single çıkardı. Aynı yıl, Mamichula’yı çıkardıktan sonra Argentina Hot 100 listesinde bir numara olan ilk Arjantinli kadın sanatçı oldu. Nicki Nicole, son single’ının başarısının ardından müzik endüstrisindeki uluslararası itibarını önemli ölçüde artırdı.

Boyu:145 Cm
Kilosu:47 Kg
Vücut Ölçüleri:81-58-84 Cm
Göz Rengi:Yeşil

2021’de Nicki Nicole, Jimmy Fallon Başrollü The Tonight Show’da yer aldı. Gösteride sahne alan ilk Arjantinli sanatçıydı ve bu aynı zamanda ülkedeki itibarını ve tanınırlığını artırdı. Çok kısa olan kariyeri boyunca pek çok başarıya imza atan Nicki Nicole’ü eğlence sektöründe çokça göreceğiz gibi görünüyor.

Ministerio de Cultura de la Nación (https://www.flickr.com/photos/culturaargentina/52380006518/) , CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Nicki Nicole Arjantin’de doğdu ve çocukluğunu ve gençlik yıllarını burada geçirdi. Ailesi orta halli bir aileydi ve müzikle çok küçük yaşlarda ilgilenmeye başladı. Ailesi de kararını destekledi ve çeşitli kurslar ve eğitimler almasına yardımcı oldu.

Nicki Nicole Boyu

Boy: 145 Cm

Nicki Nicole Kilosu

Kilo: 47 Kg

Nicki Nicole Göz Rengi

Göz Rengi: Yeşil

Nicki Nicole Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 81-58-84 Cm

Başlık Resim Lisans: Ministerio de Cultura de la Nación (https://www.flickr.com/photos/culturaargentina/52380006338/) , CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir