UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Ozuna Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Ozuna Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
71 0

Ozuna, soyadını sahne adı olarak kullanan ünlü bir Porto Rikolu şarkıcıdır. Ayrıca 2012’den beri profesyonel kariyerinin tadını çıkarıyor.

Tam adı Juan Carlos Ozuna Rosado’dur ve 13 Mart 1992’de doğmuştur. Genç yaşına rağmen Porto Riko’nun en başarılı sanatçılarından biridir. Toplamda, albümlerinden beşi Billboard En İyi Latin Albümleri listesinde bir numara oldu. Buna ek olarak, Aura albümü Billboard 200 listesinde yedinci sırada yer aldı.

İlk şarkısını 2012’de yayınladı ve adı Imaginando idi. Şarkının başarısı gözleri üzerine çevirdi ve sektörün önemli isimlerinden bazılarıyla da işbirliği yaptı.

Boyu:165 Cm
Kilosu:66 Kg
Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı):106-86-36 Cm
Göz RengiKahverengi

2017 yılında Odisea adlı ilk albümünü çıkardı. Bir yıl sonra ikinci albümü Aura’yı çıkardı. Bu albüm aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri Billboard 200’de yedinci sırada yer aldı. 2018 Ozuna için harika bir yıldı ve uluslararası tanınırlığını artırdı. DJ Snake, Selena Gomez, Cardi B gibi sektördeki birçok başarılı isimle işbirliği yaptı. Kariyeri boyunca birçok ödüle aday gösterildi. Dört kez Guinness Dünya Rekorları, on iki kez Billboard Latin Müzik Ödülleri, iki kez Latin Grammy Ödülleri ve beş kez Billboard Müzik Ödülleri kazandı.

Sony Music Entertainment Sweden via Mynewsdesk (https://www.mynewsdesk.com/se/sonybmg/images/ozuna-pressbild-1826051), CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Ozuna San Juan’da doğdu ve babası Dominikli ve annesi Porto Rikolu. Diğer birçok rapçi ve şarkıcının aksine, Ozuna’nın oldukça sakin bir yaşam tarzı var. Taina Marie Melendez ile evlidir ve çiftin evliliklerinden iki çocuğu vardır. Porto Riko’daki Baloncesto Nacional Superior de Puerto Rico basketbol takımını da satın almıştır.

Ozuna Boyu

Boy: 165 Cm

Ozuna Kilosu

Kilo: 66 Kg

Ozuna Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Ozuna Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı): 106-86-36 Cm

Başlık Resim Lisansı: LAREMIX (https://www.youtube.com/watch?v=U-cSerFRnCY), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir