UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. SZA Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

SZA Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
141 0

SZA, Amerikalı bir R&B şarkıcısı ve aynı zamanda bugünlerde oldukça ünlü olan bir söz yazarıdır. 2011 yılından bu yana aktif bir müzik kariyerine sahip olan sanatçı, Beyonce, Nicki Minaj ve Rihanna gibi birçok ünlü sanatçıyla işbirliği yaptı.

Tam adı Solana Imani Rowe’dur ve 8 Kasım 1989’da doğmuştur. Günümüz müzik endüstrisinin en başarılı söz yazarlarından ve şarkıcılarından biridir.

SZA, ilk stüdyo albümü Ctrl’yi 2017’de çıkardı ve eleştirmenlerden çok olumlu geri dönüşler aldı. Albümü listelerde üç numaradan giriş yaptı ve üçlü platin aldı. Buna ek olarak, Grammy Ödülleri’nde biri En İyi Yeni Sanatçı olmak üzere dört dalda aday gösterildi. Kariyeri boyunca birçok popüler ve başarılı single yayınladı. SZA, sektördeki en etkili sanatçılardan biri olarak kabul edilir.

Boyu:162 Cm
Kilosu58 Kg
Vücut Ölçüleri:89-67-94 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

SZA, Missouri’de doğdu, ancak ailesi, o daha çocukken New Jersey’e taşındı. New Jersey’de büyüdü. Annesi Hristiyan, babası Müslüman olduğu için farklı dinlere sahip bir ailede büyümüştür. SZA, Müslümandır ve hala Müslüman inancına sahiptir. Özel hayatı hakkında pek bir şey bilmiyoruz çünkü özel hayatı hakkında pek konuşmuyor.

SZA Boyu

Boy: 162 Cm

SZA Kilosu

Kilo: 58 Kg

SZA Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

SZA Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 89-67-94 Cm

The Come Up Show from Canada (https://www.flickr.com/photos/thecomeupshow/36611384012/), CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisans: The Come Up Show from Canada (https://www.flickr.com/photos/thecomeupshow/36611386082/), CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir