UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Chelsea Islan Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Chelsea Islan Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
107 0

Chelsea Islan, Endonezyalı ünlü aktris, aktivist ve modeldir. Ülkesindeki en ünlü oyuncularından ve 2005’ten beri profesyonel kariyerine devam etmekte.

Tam adı Chelsea Elizabeth Islan olup 2 Haziran 1995 doğumludur. Oyunculuğa 2005 yılında çocuk oyuncu olarak başlamasına rağmen 2014 yılında büyük beğeni toplamıştır. En sevilen dizilerden biri olan Tetangga Masa Gitu dizisinde rol almıştır.

2013 yılında Chelsea Islan, Refrain’de oynadıktan sonra ilk filminde rol almış oldu. Bu yapımda Maudy Ayunda ve Afgansyah Reza ile çalıştı. 2014 yılında da Street Society dizisinde oynayarak ününü önemli ölçüde artırdı.

Boyu:167 Cm
Kilosu:53 Kg
Vücut Ölçüleri:86-59-89 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

Aynı yıl biyografik bir film olan Merry Riana: Mimpi Sejuta Dolar’da da oynadı. 2015 yılında tarihi bir drama olan Di Balık 98 dizisinde oynamıştır.

Chelsea Islan, New York’ta doğdu. Annesi Amerikalı, babası Endonezyalıydı. Tüm eğitimini Amerika Birleşik Devletleri’nde aldı.

Bugün Endonezya’nın önemli ünlülerinden biri ve aynı zamanda topluluğa da katkıda bulunuyor. Ülkedeki çoğulculuk değerlerini korumak için çaba gösterdiği Endonezya Gençliğini başlattı. Chelsea Islan, özel hayatı hakkında konuşmaktan pek hoşlanmıyor ve Endonezya’da yaşıyor.

Chelsea Islan Boyu

Boy: 167 Cm

Chelsea Islan Kilosu

Kilo: 53 Kg

Chelsea Islan Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Chelsea Islan Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-59-89 Cm

Junaidi Elvis7 (https://www.youtube.com/watch?v=QbBCa3Zsc9k&t=00.03), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir