UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Karol Sevilla Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Karol Sevilla Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
116 0

Karol Sevilla, Meksikalı ünlü bir aktris. Disney Channel aktrislerinden biri ve neredeyse tüm Disney ünlüleri gibi o da şarkıcı.

Tam adı Karol Itzitery Pina Cisneros’dur ve 9 Kasım 1999’da doğmuştur. 2016’da büyük beğeni toplasa da aslında kariyerine 2006’da çocuk oyuncu olarak başlamıştır. Çocuk oyuncu olarak ilk büyük rolü 2008 yılında vizyona giren La Rosa De Guadalupe’da olmuştur. Bu süreden sonra birçok başarılı yapımda yer almış ancak kariyerindeki atılımını Soy Luna dizisi ile gerçekleştirmiştir.

Soy Luna, 2016-2018 yılları arasında yayınlanan bir Disney Channel dizisiydi. Dizide Luna Valente’yi canlandırdı. Bu, özellikle çocuklar ve gençler arasında büyük bir ün kazanmasına yardımcı oldu.

Karol Sevilla şimdiye kadar sadece iki filmde rol aldı. Bunlardan biri, yardımcı oyunculardan biri olduğu ve Sofia karakterini canlandırdığı Spam’dir. Film 2008’de vizyona girdi. İkinci filminde oynamadı ama İspanyolca dublajda seslendirme yaptı. 2018 yılında vizyona giren Ralph Breaks the Internet filminde Dani Fernandez’i seslendirmiştir.

Boyu:155 Cm
Kilosu:45 Kg
Vücut Ölçüleri:81-61-81 Cm
Göz Rengi:Yeşil

Karol Sevilla, Mexico City’de doğdu. Çocukluğu Meksika’da geçti ve çocukluğu boyunca Televisa Sanatsal Eğitim Merkezi’nde oyunculuk eğitimi de aldı. Soy Luna serisi tamamlandıktan sonra kendi şampuan markasını da çıkardı. Kariyeri boyunca 12 televizyon yapımında ve iki film yapımında rol aldı.

Karol Sevilla (https://www.youtube.com/watch?v=05WsRmIhtc4), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Ne yazık ki, kişisel hayatı hakkında pek bir şey bilmiyoruz. Ünlü olmasına rağmen diğer Disney yıldızları kadar ünlü değil. Ayrıca kişisel hayatı hakkında da pek bir şey paylaşmıyor.

Karol Sevilla Boyu

Boy: 155 Cm

Karol Sevilla Kilosu

Kilo: 45 Kg

Karol Sevilla Göz Rengi

Göz Rengi: Yeşil

Karol Sevilla Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 81-61-81 Cm

Başlık Resim Lisans: Karol Sevilla (https://www.youtube.com/watch?v=05WsRmIhtc4), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir