UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Maluma Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Maluma Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
86 0

Maluma, ünlü bir Kolombiyalı şarkıcıdır. 2010 yılından bu yana aktif bir kariyer peşinde.

Asıl adı Juan Luis Londono Arias olup, 28 Ocak 1994 doğumludur. İlk şarkısını 16 yaşında iken kaydetmiştir ve küçük yaşlardan itibaren müziğe ilgi duymuştur. 2015 yılında Pretty Boy, Dirty Boy albümü ile büyük beğeni toplamayı başardı. Maluma, albümünün başarısı sayesinde birçok ünlü sanatçıyla işbirliği yaptı ve sektördeki itibarını artırdı. 2018 yılında FAME adlı üçüncü albümünü çıkardı ve bu albüm de oldukça başarılı oldu.

Bugünlerde yeni Ricky Martin olarak kabul ediliyor ve en iyi Latin müzik sanatçılarından biri olarak kabul ediliyor. Genel olarak pop, Latin trap ve reggaeton türlerinde de müzikler üretiyor. Maluma, kariyeri boyunca birçok başarılı single çıkardı ve bunların çoğu müzik listelerde yer aldı. Ayrıca Shakira da dahil olmak üzere en önemli Latin sanatçılardan bazılarıyla işbirliği yaptı. Ödülleri arasında Latin Grammy Ödülü, 2 kez Latin Amerika Müzik Ödülleri ve MTV Video Müzik Ödülü’nü kazandı.

Boyu:177 Cm
Kilosu:75 Kg
Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı):106-84-38 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

Maluma, Kolombiya’nın Medellin şehrinde doğdu ve çocukluğunun büyük bir kısmını burada geçirdi. Kendisinden büyük bir kız kardeşi vardır. Gençlik yıllarında müziğe ilgi duymaya başladı ve lise yıllarında şarkıcı olmaya karar verdi.

MTV International (https://www.youtube.com/watch?v=SpkGlGTA-jI), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlk şarkısını 15 yaşındayken besteledi. Sahne adı Maluma, annesinin, babasının ve kız kardeşinin adlarının ilk iki harfi olan sırasıyla Marlli, Luis ve Manuela’nın birleşimidir. Maluma, Katolik olduğunu ancak dünyadaki her türlü dine de değer verdiğini belirtti. 2018 yılında Küba asıllı Hırvat model Natalia Barulich ile birlikte olmuştu.

Maluma Boyu

Boy: 177 Cm

Maluma Kilosu

Kilo: 75 Kg

Maluma Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Maluma Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı): 106-84-38 Cm

Başlık Resim Lisansı: Teca Lamboglia from São Paulo, Brasil (https://www.flickr.com/photos/lambogliateca/37591053894/), CC BY 2.0, via Wikimedia Commons. Cropped

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir