UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Nathy Peluso Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Nathy Peluso Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
93 0

Nathy Peluso, Arjantinli ünlü şarkıcı, dansçı, söz yazarı ve pedagogdur. Gençlik yıllarından itibaren müzikle ilgilenmektedir ve profesyonel kariyerine 2017 yılında başlamıştır.

Gerçek adı Natalia Peluso olup 12 Ocak 1995 doğumludur. Arjantinli olmasına rağmen İspanya’da büyümüştür ve müzikle ilgilenmeye gençlik yıllarında başlamıştır. Ayrıca 2017 yılında müzik kariyerine başlamak için Barselona’ya taşındı. Aynı yıl ilk şarkısı Esmeralda’yı çıkardı. Bir yıl sonra, ülkede hit olan La Sandunguera’yı çıkardı.

Bu iki şarkı, İspanya’da tanınmasına yardımcı oldu. 2020 yılında kariyerinde çığır açan ilk albümünü çıkardı. Albümün adı Calambre idi ve albümle Latin Grammy Ödülü tarafından En İyi Alternatif Müzik Albümü ödülünü kazandı.

Boyu:168 Cm
Kilosu:62 Kg
Vücut Ölçüleri:89-63-91 Cm
Göz Rengi:Kahverengi

Nathy Peluso Arjantin’de doğdu. Ailesi İspanya’ya taşınmaya karar verene kadar çocukluğunu Buenos Aires’te geçirdi. İspanya’ya taşındığında 9 yaşındaydı ve ardından çocukluğunun ve gençlik yıllarının geri kalanını burada geçirdi. Özel hayatı hakkında pek bir şey bilmiyoruz. Bu konuda konuşmaktan pek hoşlanmıyor ve tek bildiğimiz sosyal medyada neler paylaştığı. Neyse ki aktif bir sosyal medya kullanıcısı ama yine de özel hayatı hakkında pek bir şey paylaşmıyor.

Nathy Peluso Boyu

Boy: 168 Cm

Nathy Peluso Kilosu

Kilo: 62 Kg

Nathy Peluso Göz Rengi

Göz Rengi: Kahverengi

Nathy Peluso Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 89-63-91 Cm

Topshot (https://vimeo.com/658530349), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisansı: Topshot (https://vimeo.com/658530349), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir