UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Harry Styles Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Harry Styles Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
126 0

Harry Styles, ünlü bir İngiliz şarkıcı ve aktördür. Aynı zamanda bir söz yazarı ve 2010’dan beri profesyonel kariyerinin tadını çıkarıyor.

Tam adı Harry Edward Styles’dır ve Birleşik Krallık’ta düzenlenen bir müzik yarışması şovu olan The X Factor’da yarıştıktan sonra büyük beğeni topladı. Ancak yarışmadan elendi ve daha sonra jüri üyeleri One Direction adlı bir proje grubu kurdu. Grup büyük başarı elde etti ve dünyanın en çok satan erkek gruplarından biri oldu. Fakat grup 2016 yılında dağıldı. Harry Styles bu grubun üyelerinden biriydi.

Grubun ardından Harry Styles, 2017 yılında Harry Styles adlı ilk solo albümünü çıkardı. Albüm Columbia Records tarafından yayınlandı ve büyük bir başarı elde etti. Albüm hem Birleşik Krallık hem de Amerika Birleşik Devletleri listelerinde bir numara oldu. Buna ek olarak, o yılın en çok satan albümleri arasında yer aldı. 2019 yılında ikinci albümü Fine Line’ı çıkardı ve bu albüm Amerika Birleşik Devletleri listelerinde bir numara oldu. Albüm aynı zamanda bir İngiliz erkek sanatçı tarafından ilk hafta en çok satan albüm oldu. Ayrıca bu albüm Rolling Stone tarafından Tüm Zamanların En İyi 500 Albümü listesinde de yer aldı.

Boyu:183 Cm
Kilosu:76 Kg
Göz Rengi:Yeşil
Vücut Ölçüleri(Göğüs, Bel, Pazı):102-84-36 Cm
Lily Redman (https://www.flickr.com/photos/195993405@N07/52202026236/in/dateposted/), CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

Harry Styles üçüncü albümünü 2022’de çıkardı ve adı Harry’s House idi. Bu albüm de başarılı oldu ve bazı rekorlar kırdı. Kariyeri boyunca farklı ödüller kazandı ve Grammy Ödülü gibi en prestijli ödüllerden bazılarına aday gösterildi. Şarkıcılık kariyerinin yanı sıra 2017’de Dunkirk ve 2022’de My Policeman ve Don’t Worry Darling gibi çeşitli filmlerde rol aldı. Ayrıca gösterişli moda anlayışı nedeniyle Vogue dergisine kapak olan ilk erkek sanatçı.

Harry Styles, Worcestershire’da doğdu ve zengin bir aileden geliyor. Şu anda biri Kuzey Londra, diğeri Los Angeles olmak üzere iki yerde yaşıyor. Harry Styles, 2011 ve 2012 yılları arasında Caroline Flack ile çıktı. Ancak, o zamanlar sadece 14 yaşında olduğu için ilişkileri büyük bir konu haline geldi. 2012 yılında çift ayrıldı ve kısa bir süre Taylor Swift ile çıkmaya başladı. Daha sonrasında çift ayrılma kararı aldı.

Harry Styles Boyu

Boy: 183 Cm

Harry Styles Kilosu

Kilo: 76 Kg

Harry Styles Göz Rengi

Göz Rengi: Yeşil

Harry Styles Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri(Göğüs, Bel, Pazı): 102-84-36 Cm

Title Image Credit: Lovclyhes, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir