UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Bad Bunny Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Bad Bunny Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
117 0

Bad Bunny, dünyanın en popüler Latin sanatçılarından biri olan ünlü bir Porto Rikolu rapçi ve şarkıcıdır. 2016 yılından itibaren de aktif kariyer peşindedir.

Asıl adı Benito Antonio Martinez Ocasio olup, 10 Mart 1994 doğumludur. 2016 yılında Diles adlı şarkısını çıkardığında beğeni toplamıştır. J Balvin, Ozuna, Karol G ve Farruko gibi bazı ünlü sanatçılarla birlikte çalmaya başladı. 2018 yılı onun için kariyerinde atılım yılıydı ve uluslararası tanınırlık kazandı.

Bad Bunny, Cardi B’nin J Balvin ile birlikte yazdığı I Like It şarkısında yer aldı. Şarkı büyük bir hit oldu. Daha sonra, bir başka büyük hit olan Mia by Drake’de yer aldı. 2018 yılında X 100pre isimli ilk albümünü çıkardı ve albüm Billboard 200 listesinde 11. sıraya yükselmeyi başardı. İlk albümünden bir yıl sonra 2019 yılında J Balvin ile ortak bir albüm çıkardı. Albümün adı Oasis idi ve Billboard Global 200’de 9. sırada yer aldı.

2020’de Bad Bunny, YHLQMDLG adlı ikinci solo albümünü çıkardı. Albümdeki tüm şarkılar İspanyolcaydı ve bu albüm, tamamı İspanyolca bir albümde en yüksek dereceli sanatçı olma unvanını kazanmasına yardımcı oldu. Albümü Billboard listesinde ikinci sırada yer aldı.

Boyu:180 Cm
Kilosu:78 Kg
Göz Rengi:Koyu Kahverengi
Vücut Ölçüleri(Göğüs, Bel, Pazı):104-86-38 Cm
Toglenn(© Glenn Francis, www.PacificProDigital.com), CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Bad Bunny Porto Riko’da doğdu. Annesi emekli bir öğretmendi ve babası bir kamyon şoförüydü. Kendisinden küçük iki erkek kardeşi daha vardır. Bir röportajında, çocukken dışarıda diğer çocuklarla oynayarak vakit geçirmekten hoşlanmadığını söyledi. Ayrıca 13 yaşına gelene kadar kilisede şarkı söyledi. Hector Lavoe ve Daddy Yankee’nin çocukluğunda ona ilham verdiğini söyledi.

Bad Bunny sahne adını, bir kez sahneye çıkmadan önce tavşan kostümü giymeye zorlandıktan sonra aldı. 2017 yılında Bad Bunny, takı tasarımcısı Gabriela Berlingeri ile yemek yerken tanıştı ve aynı yıl çıkmaya başladılar. Çift bugün hala birlikte. Bad Bunny, özellikle ülkesi için olan hayır işleriyle de ilgileniyor. Ayrıca Porto Riko’da yaşayan yoksul çocuklara oyuncak dağıtan bir Good Bunny Vakfı da var. LGBT’yi destekliyor ama heteroseksüel.

Bad Bunny Boyu

Boy: 180 Cm

Bad Bunny Kilosu

Kilo: 78 Kg

Bad Bunny Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Bad Bunny Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri(Göğüs, Bel, Pazı): 104-86-38 Cm

Başlık Resim Kredi: Kevin9625Ja, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir