UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Shawn Mendes Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Shawn Mendes Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
68 0

Shawn Mendes ünlü bir Kanadalı şarkıcı ve söz yazarıdır. 2013 yılında Vine’da paylaştığı videolarla ün kazandı. Profesyonel kariyeri de aynı yıl başladı.

Tam adı Shawn Peter Raul Mendes olup, 8 Ağustos 1998 doğumludur. Artık var olmayan Vine sosyal medya platformu sayesinde ünlü olmuştur. 2015 yılında Handwriting adlı ilk stüdyo albümünü çıkardı.

İlk albümü Amerika Birleşik Devletleri Billboard 200 tablosunda bir numara oldu. 2016 yılında Illuminate adlı ikinci stüdyo albümünü çıkardı ve bu albüm Amerika Birleşik Devletleri’nde de bir numara oldu. There’s Noting Holdin’ Me Back ve Treat You Better single’ları da farklı ülkelerin müzik listelerinde ilk 10’a girdi.

Boyu:188 Cm
Kilosu:84 Kg
Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı):112-89-41 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

2018 yılında yine Shawn Mendes adını verdiği üçüncü albümünü çıkardı. Üçüncü albümü yine Amerika’da da bir numara oldu. Üçüncü albümündeki In My Blood single’ı da büyük başarı elde etti. Kısacası Shawn Mendes oldukça başarılı bir sanatçı ve onu gelecekte çokça göreceğiz gibi görünüyor.

Raph_PH (https://www.flickr.com/photos/raph_ph/26886316477/in/dateposted/), CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

Shawn Mendes, Pickering, Ontario’da doğdu. Ailesi zengin insanlardı, annesi emlakçıydı ve babası bir iş adamıydı. Aaliyah adında küçük bir kız kardeşi var. Ünlü olmadan önce Kanada’da Disney Channel için de seçmelere katıldı. 2019 yılında Kübalı Amerikalı şarkıcı Camila Cabello ile çıkmaya başladı ancak çift 2021 yılında ayrıldıklarını açıkladı.

Shawn Mendes Boyu

Boy: 188 Cm

Shawn Mendes Kilosu

Kilo: 84 Kg

Shawn Mendes Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Shawn Mendes Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı): 112-89-41 Cm

Başlık Resim Lisansı: Condé Nast (through Vogue Taiwan) (https://www.youtube.com/watch?v=rnrzn9ei3n4&t=14s) , CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir