UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. BTS Jimin Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

BTS Jimin Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
152 0

Jimin, erkek grubu BTS ile büyük beğeni toplayan ünlü Güney Koreli şarkıcı ve dansçılardan biridir. Profesyonel kariyerini 2013’ten beri devam ediyor.

Gerçek adı Park Ji-min ve 13 Ekim 1995’te doğdu. Çoğu K-pop sanatçısı gibi o da aynı cinsiyetten bir grubun parçası olarak başarılı oldu. Güney Koreli popüler bir erkek grubu olan ve Big Hit Entertainment plak şirketinin projesi olan BTS’nin üyelerinden biridir. BTS grubundaki kariyerinin yanı sıra 2016 yılından itibaren solo kariyerine de devam etmeye başladı.

Boyu:174 Cm
Kilosu:63 Kg
Göz Rengi:Koyu Kahverengi
Vücut Ölçüleri(Göğüs, Bel, Pazı):104-86-35 Cm

2016 yılında solo single olarak Lie’ı piyasaya sürdü. Daha sonra 2017’de Serendipity’yi, 2020’de ise Filter’ı çıkardı. Üç solo şarkısı da Güney Kore’nin ulusal listesi olan Gaon Digital Chart’ta yer almayı başardı. 2018 yılında Promise adlı ilk bağımsız şarkısını çıkardı.

AJEONG JM (http://ajeongjm951013.tistory.com/43) , CC BY 4.0, via Wikimedia Commons

K-pop ve alternatif R&B türlerinde müzikler üretmektedir. BTS üyesi olmaya devam etmesine rağmen, şu anda diğer tüm üyeler gibi solo kariyerine odaklandı. Şarkı söylemenin yanı sıra, Jimin aynı zamanda bir dansçı ve grubun en iyi dansçısı olarak kabul ediliyor.

Jimin Güney Kore, Busan’da doğdu. Hodong İlkokuluna gitti ve ardından Yonsan Ortaokuluna gitti. Bu yıllarda Just Dance Academy’ye katılarak dans kursları da almaya başladı.

Jimin Boyu

Boy: 174 Cm

Jimin Kilosu

Kilo: 63 Kg

Jimin Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Jimin Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri(Göğüs, Bel, Pazı): 104-86-35 Cm

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir