UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Zayn Malik Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Zayn Malik Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
120 0

Zayn Malik, bir yarışmada ve ardından One Direction adlı bir erkek grubunda ünlenen ünlü bir İngiliz şarkıcıdır. 2010 yılından beri profesyonel kariyerinin tadını çıkarıyor.

Asıl adı Zain Javadd Malik olup 12 Ocak 1993 doğumludur. 2010 yılında İngiltere’de yayınlanan The X Factor adlı müzik yarışmasına katılmıştır. Yarışmadan elenmesi üzerine jüri, One Direction adlı bir erkek grup grubu projesini kurdu. Zayn Malik, dünyanın en çok satan erkek gruplarından biri haline gelen bu grubun üyelerinden biriydi. Ancak 2015 yılında gruptan ayrıldı ve solo kariyer yapmak için RCA Records ile sözleşme imzaladı. Bir yıl sonra grup da dağıldı

2016 yılında Mind of Mine adlı ilk solo stüdyo albümünü çıkardı ve albüm ağırlıklı olarak alternatif R&B türünden oluşuyordu. Aynı zamanda albümündeki şarkılardan biri olan Pillowtalk adlı single’ını çıkardı ve bu single ona hem Birleşik Krallık hem de Amerika Birleşik Devletleri listelerinde bir numara olan ilk İngiliz sanatçı ünvanını kazandırdı. Daha sonra tanınırlığını artırmak için Sia ve Taylor Swift gibi diğer popüler sanatçılarla çalışma yapmaya başladı. Dusk Till Dawn ve I Don’t Wanna Live Forever adlı single’ları uluslararası hit oldu.

Boyu:175 Cm
Kilosu:71 Kg
Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı):104-84-38 Cm
Göz Rengi:Açık Kahverengi
First Access Entertainment, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons

Zayn Malik, Batı Yorkshire’da doğdu. Babası Pakistanlı Müslüman, annesi de Müslüman olan İngiliz’dir. Biri kendisinden büyük, ikisi küçük olmak üzere toplam üç kız kardeşi vardır. Müslüman bir ailede yetişmesine rağmen kendisini Müslüman olarak tanımlamadığını belirtiyor.

Zayn Malik, Urduca ve İngilizce konuşabilmektedir ve ayrıca Arapça da okuyabilmektedir. Ailesi Müslüman olmasına rağmen İslam’a inanmayan Zayn Malik, 2018’de bunu açıkladı. Ayrıca One Direction grubundayken yeme bozukluğu yaşadığını söyledi. Buna ek olarak, hayatı boyunca bir güven eksikliği ve endişe yaşadı. Şu anda Manhattan’da yaşıyor ve Bradford City futbol takımını destekliyor.

Zayn Malik Boyu

Boy: 175 Cm

Zayn Malik Kilosu

Kilo: 71 Kg

Zayn Malik Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Zayn Malik Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı): 104-84-38 Cm

Title Image Credit: First Access Entertainment, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons. Cropped.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir