UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Charlie Puth Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Charlie Puth Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
77 0

Charlie Puth, YouTube videolarıyla ünlenen ünlü bir Amerikalı şarkıcı, plak yapımcısı ve söz yazarıdır. Aşağıda, Charlie Puth’un vücut ölçüleri, kariyeri, boyu, kilosu, göz rengi ve daha fazlası hakkında daha fazlasını bulabilirsiniz.

Tam adı Charlie Otto Puth Jr. olup, 2 Aralık 1991 doğumludur. Charlie Puth, diğer birçok şarkıcının aksine YouTube videolarıyla tek başına dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Videoları internette viral oldu ve bu plak şirketlerinin dikkatini çekti.

2015 yılında Marvin Faye adlı ilk single’ını çıkardı. Single’ı istediği gibi başarılı olamadı ancak aynı yıl Wiz Khalifa tarafından yayınlanan See You Again adlı şarkıda yer aldı. Şarkı müzik listelerinde bir numara oldu. Bir yıl sonra Charlie Puth, Nine Track Mind adlı ilk stüdyo albümünü çıkardı, ancak bu da beklediği başarıyı sağlamadı.

Boyu:178 Cm
Kilosu:74 Kg
Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı):91-81-33 Cm
Göz Rengi:Ela

Albümden We Don’t Talk Anymore adlı single’ı müzik listelerinde 9. sırada yer aldı. 2017’de Charlie Puth, How Long ve Attention adlı iki single daha yayınladı. 2022’de Charlie Puth, Charlie adlı üçüncü stüdyo albümünü çıkardı. Henüz kariyerinin başında ve gelecekte daha fazla albüm çıkaracak gibi görünüyor.

Charlie Puth’un vücut ölçüleri 91-81-33 Cm. Doğal olarak koyu kahverengi saç rengine sahip ve Charlie Puth’un göz rengi ela. Ek olarak, Charlie Puth’un boyu 177 cm ve Charlie Puth’un kilosu 70 kilogramdır. Bir emlakçı ve müzik öğretmeninin oğlu olarak New Jersey’de doğdu. Bir röportajında Justin Bieber’ın YouTube’daki başarısının ardından kendisini de aynısını yaptığını belirtmiştir.

Charlie Puth Boyu

Boy: 178 Cm

Charlie Puth Kilosu

Kilo: 74 Kg

Charlie Puth Göz Rengi

Göz Rengi: Ela

Charlie Puth Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı): 91-81-33 Cm

LG전자 (https://www.flickr.com/photos/lge/51339749706/), CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir