UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Ally Brooke Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Ally Brooke Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
80 0

Ally Brooke, 2012 yılında profesyonel olan ünlü bir Amerikalı şarkıcıdır. Aşağıda, Ally Brooke’un vücut ölçüleri, boyu, kilosu, kariyeri, göz rengi ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz.

Tam adı Allyson Brooke Hernandez’dir ve 7 Temmuz 1993’te doğdu. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki The X Factor müzik yarışması serisinde yarıştıktan sonra büyük beğeni topladı. Daha sonra, tüm zamanların en çok satan kız gruplarından biri olan Fifth Harmony’nin üyelerinden biri olarak uluslararası tanınırlığını artırdı. Grup, yarışma tarafından oluşturulan bir proje grubudur.

Grup hala dağılmasa da herhangi bir albüm yayınlamadılar ve herhangi bir konser vermediler. Yani grup isim olarak var fakat varlık olarak yoklar. Yani grup dağılmış diyebiliriz. Ally Broode de diğer grup üyeleri gibi 2017 yılında solo kariyerine yöneldi. Ünlü Amerikalı rapçi ASAP Ferg ile Look at Us Now şarkısını seslendirdikten sonra solo çıkışını yaptı.

Boyu:152 Cm
Kilosu:51 Kg
Vücut Ölçüleri:84-64-86 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

2019’da Low Key adlı ilk single’ını çıkardı. Bu şarkıda Tyga’ya yer verdi ve büyük başarı elde etti. Ally Brooke, müzik kariyerinin yanı sıra bir de kitapta yazmakta. Kitabın adı Finding Your Harmony idi ve kitabını 2020 yılında çıkardı. Ally Brooke genel olarak pop türünde şarkılar üretiyor.

Ally Brooke’un vücut ölçüleri 84-63-86 cm. Saç rengi açık kahverengi ve Ally Brooke’un göz rengi koyu kahverengidir. Ally Brooke’un boyu 152 cm. Buna ek olarak, Ally Brooke’un kilosu 51 kilogramdır. San Antonio’da doğdu ve kendisinden büyük bir erkek kardeşi var.

Ne yazık ki, onun kişisel hayatı veya ilişkileri hakkında pek bir şey bilmiyoruz. Özel hayatını sır olarak saklamayı tercih ediyor. Yine bir röportajında müzik sektöründe kariyer yapmasının nedenleri olan Bruno Mars, Justin Timberlake, Carrie Underwood ve Selena’dan çok etkilendiğini belirtmişti.

Ally Brooke Boyu

Boy: 152 Cm

Ally Brooke Kilosu

Kilo: 51 Kg

Ally Brooke Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Ally Brooke Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 84-64-86 Cm

Justin Higuchi from Los Angeles, CA, USA (https://www.flickr.com/photos/jus10h/48501180066/), CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisans: Natanya Hansen (https://www.flickr.com/photos/152522464@N05/39499387242/), CC BY 2.0, via Wikimedia Commons. Cropped

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir