UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyuncu
  4. »
  5. Laura Marano Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Laura Marano Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
65 0

Laura Marano, kariyerine 2003 yılında başlayan ünlü bir Amerikalı aktris ve şarkıcıdır. Bugün, Laura Marano’nun vücut ölçüleri, kariyeri, göz rengi, boyu, kilosu ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi paylaşacağız.

Tam adı Laura Marie Marano olup 29 Kasım 1995 doğumludur. Bir Disney Channel dizisi olan Austin & Ally’deki rolüyle büyük beğeni topladı ve yapımda başrol karakteri olan Ally Dawson’ı canlandırdı.

Disney Channel ile tanınan tüm aktrisler ve aktörler gibi Laura Marano da şarkıcılık kariyeri de yapmakta. 2016 yılında Boombox single’ını çıkardı. Aynı yıl La La adlı bir single daha çıkardı. Kendisini Disney Channel Orijinal Filmi olan Bad Hair Day ve Netflix orijinal filmi olan The Perfect Date gibi birkaç başarılı yapımda da gördük. 2022 yılında The Royal Treat adlı filmde oynamıştır. Bu Netflix filminde yer almanın yanı sıra yapımın yapımcılığını da üstlendi.

Boyu:157 Cm
Kilosu:51 Kg
Vücut Ölçüleri:81-61-89 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

Laura Marano’nun vücut ölçüleri 81-61-89 cm. Genel olarak boyu biraz kısa, Laura Marano’nun boyu 157 cm ve Laura Marano’nun kilosu 51 kilogram. Doğal olarak koyu kahverengi saçları var ve Laura Marano’nun göz rengi koyu kahverengi. Bir aktris ve üniversite profesörünün kızı olarak Los Angeles’ta doğdu. Annesi aynı zamanda Agoura Çocuk Tiyatrosu’nun da sahibidir.

Medyada pek yer almadığı için kişisel hayatı veya ilişkileri hakkında pek bir şey bilmiyoruz. Ancak, 2013 yılında dünyanın her yerindeki çocuklar için para toplamak amacıyla UNICEF Elçisi seçildi. Şu sıralar Laura Marano, Select Love adlı yeni bir film projesi üzerinde çalışıyor ancak filmin vizyon tarihi henüz açıklanmadı.

Laura Marano Boyu

Boy: 157 Cm

Laura Marano Kilosu

Kilo: 51 Kg

Laura Marano Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Laura Marano Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 81-61-89 Cm

Justin Higuchi (https://www.flickr.com/photos/jus10h/52514299278/), CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisansı: Justin Higuchi (https://www.flickr.com/photos/jus10h/52514020744/), CC BY 2.0, via Wikimedia Commons. Cropped

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir