UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyuncu
  4. »
  5. Camila Mendes Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Camila Mendes Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
108 0

Camila Mendes, profesyonel kariyerine 2016 yılında başlayan ünlü bir Amerikalı aktris. Aşağıda, Camila Mendes’in vücut ölçüleri, boyu, kilosu, kariyeri, göz rengi ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Tam adı Camila Carraro Mendes’dir ve 29 Haziran 1994’te doğdu. Riverdale’deki performansıyla uluslararası alanda büyük beğeni topladı. Riverdale, 2017’den beri yayınlanan bir CW gençlik dizisidir ve dizide Veronica Lodge’u canlandırmıştır. Dizideki performansı sayesinde dizinin ilk yılında Choice Scene Stealer dalında Teen Choice Ödülü’nü kazandı.

Dizideki başarısının ardından 2018 yılında romantik komedi türündekiThe New Romantic filminde izlemiştik. Yapımda Morgan Cruise’u canlandırdı. Bir yıl sonra, The Perfect Date adlı başka bir romantik komedi filminde de oynadı. Bu da bir Netflix yapımıydı. 2020 yılında ticari açıdan başarılı bir yapım olarak kabul edilen Dangerous Lies dizisinde de oynamıştır.

Boyu:157 Cm
Kilosu:55 Kg
Vücut Ölçüleri:89-64-86 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

İlk oyunculuğa başladığında IKEA’nın reklamında rol aldı. Bu reklamdan bir yıl sonra Riverdale kadrosunda kendine yer bulur. Riverdale dizisi yoğun geçtiği için başka dizilerde oynama fırsatı bulamıyor. Ancak, bu dizi bittiğinde onu daha fazla yapımda göreceğimizden eminiz.

Camila Mendes’in vücut ölçüleri 86-64-93 cm. Ayrıca Camila Mendes’in boyu 157 cm ve Camila Mendes’in kilosu 55 kilogramdır. kahverengi saç rengi var ve Camila Mendes’in göz rengi koyu kahverengi. Virginia’da doğdu ve her iki ebeveyni de Brezilyalı.

2013 yılında yönetmen ve fotoğrafçı olan Ian Wallace ile çıkmaya başladı ancak çift 2017 yılında ayrıldı. Daha sonra 2018-2019 yılları arasında Charles Melton ile ilişkisi oldu.

Camila Mendes Boyu

Boy: 157 Cm

Camila Mendes Kilosu

Kilo: 55 Kg

Camila Mendes Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Camila Mendes Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 89-64-86 Cm

Gage Skidmore, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisansı: Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America (https://www.flickr.com/photos/gageskidmore/48478664721/), CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir