UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fenomen
  4. »
  5. Mia Khalifa Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Mia Khalifa Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
175 0

Mia Khalifa, Amerikalı – Lübnanlı eski bir yetişkin sinema oyuncusu, web kamerası modeli ve medya kişiliğidir. Oyunculuk kariyerine 2014 yılında başladı.

1993’te doğdu ve ilk yetişkin filmiyle büyük beğeni topladı. Aslında bu bir film değil, bir videoydu. 2014 yılında çekilen video, sadece iki ayda yetişkin sitelerinden birinde en çok izlenen video olmayı başardı. Bu, uluslararası tanınırlığını artırmasına yardımcı oldu ve daha sonra kariyeri boyunca yüzden fazla video çekti.

Ancak etnik kökeni nedeniyle kariyer seçimi özellikle Orta Doğu’da büyük tartışmalara yol açtı. Çünkü videoyu başörtüsü takarken çekmişti. Müslüman değil Hristiyan olduğunu belirtmekte fayda var. Çalıştığı sektörden dolayı gerçek adını gizli tutuyor. Ancak Mia Khalifa adını köpeğinin adını birleştirerek ve Wiz Khalifa’dan ilham alarak yapmış.

Başörtülü videosu büyük tartışmalara yol açtı ve aşırı dindar kişiler yüzünden başı belaya girdi. Hatta uzun yıllar tehdit edildi ve ailesi de bir açıklama yaparak onu evlatlıktan reddetti. Ancak bu Mia Khalifa için büyük bir tanıtım fırsatına dönüştü ve bir anda tüm dünyanın gündemine oturdu. Sadece iki ayda videosu 1,5 milyon kez izlendi ve dünyanın en çok aranan yetişkin sinema oyuncusu olmayı başardı.

Boyu:157 Cm
Kilosu:55 Kg
Göz Rengi:Siyah
Vücut Ölçüleri:101-67-94 Cm

Mia Khalifa Lübnan’da doğdu ama Müslüman değil. Hristiyan olarak yetiştirildi ve Beyrut’ta Fransızca eğitim veren özel bir okula gitti. Ayrıca eğitimi sırasında İngilizce de öğrendi. Ancak 2001 yılında ailesi, ülkedeki çatışmalar nedeniyle Amerika Birleşik Devletleri’ne taşınmaya karar verdi. Mia Khalifa, ten renginden dolayı çokça zorbalığa uğradığını belirtiyor. El Paso’daki Texas Üniversitesi’ne gitti ve tarih programından mezun oldu.

Mezun olduktan sonra Mia Khalifa, modellik ve barmenlik gibi çeşitli işlerde çalışmaya başladı. 2011 yılında lise yıllarındaki erkek arkadaşıyla evlendi. Ancak 2016’da boşandılar. 2019’da Robert Sandberg ile çıkmaya başladı ancak çift 2020’de de ayrıldı.

Mia Khalifa Boyu

Boy: 157 Cm

Mia Khalifa Kilosu

Kilo: 55 Kg

Mia Khalifa Göz Rengi

Göz Rengi: Siyah

Mia Khalifa Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüler: 101-67-94 Cm

Başlık Resim Lisans: Hey B*tch! Highlights, CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir