UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fenomen
  4. »
  5. Charli D’Amelio Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Charli D’Amelio Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
103 0

Charli D’Amelio, 2019’da popüler olmaya başlayan Amerikan sosyal medya fenomenlerinden biridir. Tam adı Charli Grace D’Amelio’dur ve arkadaşıyla birlikte TikTok videoları kaydedip yayınlamaktadır. 1 Mayıs 2004 doğumludur ve sosyal medya faaliyetlerinin yanı sıra dansla da ilgilenmektedir. Tahmin edebileceğiniz gibi popüler şarkılar eşliğinde dans ettiği videoları ile büyük bir ün kazandı. Bu ona büyük bir avantaj sağladı ve çok kısa sürede dünyaca üne kavuştu.

Bugün TikTok uygulamasında en çok takip edilen kullanıcılardan biri. Bu unvana ek olarak, ilk kez 50 ve 100 milyon takipçiye ulaşan ilk TikTok yıldızı gibi unvanlara da sahip. Hatta dünyanın en çok kazanan ikinci TikTok yıldızı olarak Forbes listesinde yer aldı. Sosyal medyadaki faaliyetlerinin yanı sıra seslendirme ile de ilgilenmektedir. 2020 yılında StarDog ve TurboCat adlı animasyon filminde Tinker’ı seslendiriyordu.

Boyu:168 Cm
Kilosu:53 Kg
Göz Rengi:Koyu Kahverengi
Vücut Ölçüleri:81-59-84 Cm

D’Amelio ayrıca altı kez televizyona çıktı. Bu şovlar arasında #KidsTogether: The Nickelodeon Town Hall, The Disney Family Singalong, Graduate Together: America Honors the High School Class of 2020, Here for It with Avani Gregg, Celebrity Family Feud ve The D’Amelio Show yer alıyor. TV görünümlerinin yanı sıra 2020’de iki müzik videosunda yer aldı. Bunlar, Bebe Rexha’dan Doja Cat’ten Baby, I’m Jealous ve Jennifer Lopez’den Maluma’dan Pa’ Ti + Lonely idi. Ayrıca, üç Guinness Dünya Rekoru, bir Çocukların Seçimi Ödülü ve bir Streamy Ödülü sahibidir. Dünyanın en umut verici sosyal medya yıldızlarından biri olduğunu belirtmek gerekir.

Charli D’Amelio Boyu

Boy: 168 Cm

Charli D’Amelio Kilosu

Kilo: 53 Kg

Charli D’Amelio Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Charli D’Amelio Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 81-59-84 Cm

Priyanka Pruthi, CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir